EKRE liikmeid määrati Pärnu linna allasutuste nõukogudesse

Eesti,
- Updated
©UU
Pärnu volikogu EKRE liikmed. Keskel Edmond Penu.

 

Tänus sellele, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) pääses Pärnus võimuliitu, on mitu EKRE liiget määratud linna allasutuste nõukogudesse: AS Pärnu Vesi nõukogusse määrati Heldur Paulson, SA Pärnu Haiglaomasse Helle Kullerkupp, Estonia Spasse Imre Baumann, osaühingu Paikre nõukogusse Siimo Lopsik, sihtasutusse Teater Endla Robert Kiviselg, Pärnu sauna ( OÜ Kümblus) Edmond Penu, MTÜ  Pärnumaa Jäätmehoolduse- ja heakorrakeskuse nõukogusse abilinnapea Mart Järvik, MTÜ Liivilahe Kalanduskogu omasse Tatjana Susi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vastavate asutuste nõukogu liikmed saavad tõstatada nõukogu koosolekutel küsimusi, teha ettepanekuid ja teha arupärimisi juhatusele.

Rahvuskonservatiivide Pärnumaa ringkonnal tuli äsja välja ka neljas ajalehenumber Pärnumaa Teataja, kust saab sellest ja teisetst Pärnumaa uudistest lähemalt lugeda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused