EKRE majandusprogramm kasvatab lastega perede rahakoti kõvasti paksemaks

Eesti,

EKRE majandusprogrammis on oluline osa lastega perede materiaalse kindlustatuse kasvatamisel.

Programmis on kaks momenti: “Alandame käibemaksu 15 protsendile, et anda majandusele oluline kasvutõuge ning jätta inimestele kätte rohkem raha,” ning “Vähendame lapse ülalpidajate tulumaksu veerandi võrra iga lapse pealt kuni lapse 18-aastaseks saamiseni.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui palju jääb siis 1-4 lapselises peres igale perele (palgasaaja perele) ühes aastas ja ühes kuus raha rohkem kätte seoses tulumaksusoodustusega 15% 10% 5% ja 0% vastavalt laste arvule?

Ligikaudse arvutuse kohaselt võidaks 4-lapseline pere 1300-eurose kuupalga juures 160 eurot kuus (tulumaksuga maksustatav tulu 800 X 0,20), kolme lapsega pere 120 eurot kuus, 2 lapsega pere 80 euro kuus ja 1 lapsega pere 40 eurot kuus. Aasta lõikes oleks summad vastavalt 1920, 1440, 960 ja 480. Need summad tuleks liita käibemaksust saadavale võidule 70 eurot kuus, mis teeb 840 eurot aastas.

EKRE erilisus teise ees ongi selles, rahvuskonservatiivide majandusprogrammis ei asendata maksulangetusi teiste maksude tõstmisega, vaid rõhk pannakse sellele, et inimestele ja ettevõtetele kätte jääv raha ei kao kuhugi – see läheb ostujõu kasvu ja ettevõtluse arengu kaudu uuesti majandust kasvatama. Nii annab EKRE oma panuse, et eesti peredes sünniks tänu soodsamatele oludele rohkem lapsi ja eesti rahva arv kasvaks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused