EKRE Naisteühendus: hea ettepanek, aga valelt erakonnalt? 

Rubriik Eesti On
©UU
Koos käinud EKRE Naisteühendus toetas oma poliitikuid ja mõistis hukka kartellierakondade tegevuse.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Naisühendus kogunes 21. oktoobril Loo külas asuvas Ajaveskis, et muuhulgas avaldada ka oma seisukoht eelmisel nädalal Riigikogus toimunud hääletuse suhtes.

Naisühendus toetab EKRE Riigikogu fraktsiooni seaduseelnõud, mis vabastaks ravimid ja erivajadustega inimeste eri- ja abivahendid käibemaksust. Naisühendus mõistab hukka rahva poolt valitud saadikute vastutustundetu käitumise nii olulises küsimuses. Hääletades vastu või lahkudes saalist näitasid nad oma tegelikku suhtumist oma valijatesse. Ainult ERKE saadikud hääletasid käibemaksuvabastuse poolt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Olukorras, kus mitmetes Euroopa riikides on ravimid 0% käibemaksumääraga maksustatud, et toetada oma ühiskonna paremat toimetulekut, on kahetsusväärne meie juhtivpoliitikute soovimatus leida võimalust teha nii vajalikku otsust oma rahva heaks. Samal ajal jõudis avalikkusesse teave, et Eesti riigi eelarvest leiti täiendavalt 2,5 miljonit Kreekale vabatahtlikuks toetuseks,” öeldakse avalduses. “Me mõistame, et enne valimisi mängitakse poliitilisi mänge, kuid on arusaamatu, miks seda tehakse oma rahva toimetuleku arvelt.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused