EKRE naisühendus mõistab hukka laste kasutamise poliitilises võitluses

Rubriik Eesti On
- Updated
©UU
Kai Rimmel ja Helle-Moonika Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna naisühendus mõistab hukka erakond Eesti 200 liikmete poolse provokatiivse käitumise pühapäevasel immigratsioonivastasel meeleavaldusel ja väljendab nördimust selle üle, et rünnakusse oli kaasatud ka väikelaps.

„On täiesti lubamatu kaasata poliitilisse võitlusse lapsi viisil, mis paneb otseselt ohtu nende elu ja tervise. Lapsevanematel on kohustus oma lapsi hoida ja kaitsta, mitte kasutada neid inimkilbina poliitilistes aktsioonides,“ ütles naisühenduse aseesimees Helle-Moonika Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Meil on hea meel, et inimesed ei allunud provokatsioonile ega läinud kaasa Florian Hartlebi selgelt provokatiivse katsega otsida meeleavaldajatega füüsilist kontakti ning isegi otsese ründe puhul ei vastanud vägivallale vägivallaga.“

Naisühendus ootab nii võimudelt kui ka Eesti ajakirjanduselt selget hukkamõistu räigele ja väikelast ärakasutavale käitumisele ning ka lastekaitseametnike seisukohta antud küsimuses.

„Provokatsiooni õnnestumisel oleks võinud laps saada eluohtlikke kehavigastusi, mistõttu tekib küsimus lapse ema ja isa võimest aru saada, mis on nende roll lapse kasvatamisel. Laiemalt võttes käsitleme nii Toompeal kui ka Vabaduse väljakul toimunud provokatsioone katsetena tekitada ühiskonnas hirmuõhkkonda, et inimesed enam ei julgeks provokatsioonide hirmus tulla meelt avaldama. See on demokraatlikus ühiskonnas vastuvõetamatu,“ ütles Helme.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused