EKRE nimekirjas kandideerib 22 Sinise Äratuse liiget

Eesti,
©UU
Helen Rebane

EKRE nimekirjas kandideerib kohalike omavalitsuste valimisel 22 EKRE noorteühenduse Sinine Äratus liiget, kellest neli on ka nimekirja esinumbrid.

Lisaks Tartus kandideerivale noorteühenduse juhile Eino Rantanenile on valimisnimekirjas varasemad Sinise Äratuse juhid Helen Rebane, kes kandideerib Kanepi valla esinumbrina, Tartus ankrumehena kandideeriv Ruuben Kaalep ja Tallinnas Kesklinna esinumbrina kandideeriv Jaak Madison. Valimistel kandideerivate noorte nimekiri ulatub Sinise Äratuse asutajaliikmetest kohalike organisatsioonide aktivistideni.

Sinise Äratuse noorte sõnul ühendab neid põhimõttekindlus rahvuskonservatiivsete väärtuste kaitsmisel ja edendamisel, ning vankumatu tahe ehitada üles jõukat, tugevat, uhket ja rahvuslikku Eestit oma koduvaldades.

Sinise Äratuse kandidaadid kavatsevad terves Eestis ellu viia nii EKRE kui ka Sinise Äratuse programmi ja põhimõtteid, milleks on Eesti rahvuse, Eesti looduse ja Eesti iseseisvuse eest seismine.

“Meie noored kandidaadid esindavad eelkõige uut põlvkonda, nooruslikku energiat ja tõelist rahvuslikku alternatiivi. Meie vaatame kindlalt tulevikku, samas hoides ja väärtustades suhet meie mineviku, pärimuse ja väärtustega, mis lõid iseseisva Eesti rahvusriigi,” sõnas Sinise Äratuse esimees Eino Rantanen.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused