EKRE nimekirjas kandideeriv suurfirma juht: lihtne on internetis kommenteerida, et kõik on valesti. Nüüd saan vähemalt proovida ise midagi ära teha

Eesti,
- Updated

Eesti ühe suurema prügifirma AS-i Keskkonnateenused juhatuse esimees ja väikeosanik Argo Luude liitus juulis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE) ja kandideerib sügisestel valimistel Tallinna volikokku. Luude sõnul jääb ta volikokku saades ettevõtlusesse edasi ja loodab Tallinnaga võimalikud jäätmekäitluslepingud enne valimisi ära sõlmid, kirjutab Ärileht. Luude kandideerib Tallinna kesklinnas. Luudet ajendas poliitikasse minema vajadus rohkem ühiskonnas kaasa rääkida. “Mõte tuli sellest, et lihtne on internetis kommenteerida, et kõik on valesti. Nüüd saan vähemalt proovida ise midagi ära teha. Kui ei õnnestu, siis on vähemalt enda südametunnistus rahul.”

Tallinna volikokku kandideerib Luude eelkõige just oma ettevõtluse ja keskkonnateemade kompetentsi jagamiseks ja volikogu tööd saab ta enda sõnul suurepäraselt teha, jätkates 600 inimesele tööd andva kontserni AS-i Keskkonnateenused juhtimist. “Praegu kehitatakse tihti keskkonna- ja prügiteemade puhul vaid õlgu, aga tegelikult on lahendused olemas. Saan anda nõu, mida ja kuidas teha.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Küsimusele, kas Luude ei pelga huvide konflikti kui volikogus istudes hakkab Keskkonnateenused sõlmima lepinguid Tallinna prügiveos, vastas ta, et loodetavasti saab firma lepingud alla kirjutatud enne valimisi. “Volikogus ei ole nagunii võimalik linnaametite tööd mõjutada. Volikogu paneb paika poliitilised suunad, aga linnaametid nagu näiteks keskkonnaamet jt on ikkagi sõltumatud üksused,” kinnitas Luude.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused