EKRE paneb oma toetajatele südamele: minge kindlasti Euroopa Parlamenti valima ja hääletage meie kandidaatide poolt

Eesti,
- Updated
©Erakogu
Jaak Madison ja Matteo Salvini – andkem neile meestele võimalus Euroopat muuta!

Europarlamendi valimised on alati silma paistnud madalama aktiivsusega, sest Brüsselis toimuva suhtes ollakse ükskõiksemad, kuid peatsetel valimistel otsustatakse sisuliselt EL-i edaspidine käekäik, ja seetõttu kutsub EKRE kõik oma toetajaid olema ka neil valimistel aktiivsed.

Euroopa Parlamendi valimised pole varem nii aktuaalsed olnud, sest nüüd on tuntav liberaalsete ja vasakpoolsete peavooluparteide allakäik ning konservatiivsete, rahvusmeelsete ja immigratsioonivastaste erakondade tõus – viimastel on nüüd võimalik hakata suunama nii EL-i kui ka selle juhtorgani ehk Euroopa Komisjoni tööd, samuti hakata otsustama EL-i eelarve ja migratsiooniprotsesside üle.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seetõttu on seekordsed europarlamendi valimised olulised Eesti suveräänsele rahvusriigile, sest koos teiste konservatiivsete erakondadega saab EP rahvusriikide fraktsiooni kaudu lõpetada surve liikmesriikidele migratsiooni osas, mõjutada liikmesriikide rahastamist ning takistada liberaalide ja vasakpoolsete poolt pealemääritavate “euroopalike väärtuste” eksporti liikmesriikidesse.

Üheskoos saavad konservatiivsed jõud taastada Euroopa Liidu, kus austatakse traditsioone, toetutakse kristliku Euroopa väärtustele ja lõpetatakse rahvastiku väljavahetamine massimigratsiooni kaudu. Seepärast on vajalik ka iga rahvuskonservatiivse inimese hääl!

EKRE nimekirja veavad küll Mart ja Martin Helme, kes küll valitsusest kuhugi ei lähe, kuid hääletada võib ka nende poolt, sest sel moel saavad mandaadi järgnevad kandidaadid ning Strasbourgi sõidavad ikkagi asjalikud EKRE inimesed, kes hakkavad seal võitlema Eesti ja rahvuskonservatiivse maailmavaate eest – ja sel korral moodustavad nad koos teiste Euroopa rahvuslastega võimsa orkestri.

Euroopa parlamenti kandideerivad Mart Helme, Martin Helme, Henn Põlluaas, Anti Poolamets, Peeter Ernits, Toivo Tasa, Maido Pajo, Urmas Reitelmann ja Jaak Madison. Kõik nad on igati sobivad, asjalikud ja kompetentsed inimesed Eestit esindama. Andke hääl kellelegi neist ka siis, kui te mõnest kandidaadist suurt midagi ei tea, sest EKRE asja ajavad nad igal juhul. Kuigi kõiki neid kandidaate peaks rahvuskonservatiivse maailmavaatega inimene teadma.

Alates esmaspäevast on Euroopa Parlamendi valimistel avatud kõik 444 valimisjaoskonda, kus saab eelhääletada. Samuti jätkub e-hääletamine aadressil www.valimised.ee ööpäevaringselt kuni 22. mai kella 18-ni.

Soovi korral võib interneti teel antud häält muuta, hääletades uuesti e-hääletamise ajal või eelhääletamise päevadel valimisjaoskonnas. Valimispäeval, 26. mail häält muuta ei saa ning hääletada saab vaid elukohajärgses valimisjaoskonnas.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused