EKRE rahvas käis hiidlastega maast ja ilmast ning valimistest ja poliitikast rääkimas

Eesti,
©Merike Holter
Kärdla raamatukogus said kohalikud inimesed EKRE rahvaga pikalt ja asjalikult vestelda.

Kolmapäeval käisid EKRE Läänemaa ringkonna inimesed kohtumas Hiiumaa elanikega, et tutvustada neile neid rahvuskonservatiivseid poliitikuid, kes tahavad saare eest hea seisma hakata.

Hiidlastega vestlema olid tulnud Lääne-, Hiiu- ja Saaremaal kandideerivad ringkonna esimees Hardi Rehkalt, aseesimees Helle-Moonika Helme ja juhatuse liige Agnes Pulk, neist viimane on seejuures ka ise Hiiumaa elanik.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvuskonservatiivide dessandi hiidlaste maale tegi kaasa ka erakonna esimees Mart Helme, kes esines kohalikus ühisgümnaasiumis, kus ta rääkis õpilastele ühiskonnaõpetuse kontekstis rahvuskonservatiivsest poliitikast. Hiidlastega aga saadi kokku Hellamaa perekeskuses ja Kärdla raamatukogus, kuhu tuli kokku kümneid inimesi. “Jõudsime kõik maailma asjad läbi käia, nii paljud üldisemad probleemid kui ka kohalikud asjad,” rääkis Hardi Rehkalt.

Kohtumiste vahepeal mängis kokkutulnutele kitarri EKRE liige Rauno Remmel.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused