EKRE saadikud annetavad palgatõusu arvelt tuleva lisaraha kriisiabiks

Eesti,
©UU
EKRE fraktsioon Riigikogus

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Riigikogu fraktsiooni saadikud annetavad palgatõusu arvelt tuleva lisaraha majanduskriisi ajal heategevuseks.

“Meie saadikutele on moraalselt vastuvõetamatu leppida seadusest tuleneva palgatõusuga ajal, mil kogu ühiskonnal seisavad ees tõsised majandusraskused,” ütles fraktsiooni esimees Siim Pohlak.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kuna praegu puudub võimalus seaduse kaudu vähendada ametisoleva Riigikogu koosseisu palka, leppisime fraktsioonis kokku, et toetame oma palgast neid, keda kriis kõige valusamalt puudutab, samuti algatusi, mis aitavad kriisi leevendada.”

Pohlaku sõnul on mõned saadikud avaldanud soovi annetada just oma valimispiirkonna abivajajatele, aga samuti kavatseb fraktsioon luua annetusfondi, mis võimaldab teha suuremaid toetusi. Kriisifondi saavad soovi korral annetada ka teised erakonna liikmed ja toetajad.

UU

2 commentsOn EKRE saadikud annetavad palgatõusu arvelt tuleva lisaraha kriisiabiks

  • Avatar

    Uskumatu! Priima! Kui ma oleks psühholoog, siis tahaks neid inimesi testida, nendega vestelda ja diagnoosi panna. Sellist žesti pole meie vahvlimüügi ja e-Eestis ükski valitsus teinud. Ja see on pea 3 kümnendit! Soovitaks lisaks ka esindus- või heaolukulud sisse kasseerida, et osta näiteks maske ning desinfitseerimisvahendei ja need abivajajatele saata. KaKad jm. oportunistid ilmselt juba plaanivad “kohtumisi valijatega” või Kaugemaa reise.

  • Avatar

    President Kaljulaid teatas juba ammu, et annetab oma palgatõusu kogu ametiaja vältel. Kas EKRE saadikud annetavad kogu ametiaja jooksul või ainult senikaua, kuni arvavad, et kriis kestab?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused