EKRE saadikud viisid politseiriigi vastu protestijatele pirukaid, meedia vaikib meeleavaldajad maha

Eesti,
- Updated
©UU
Piirangutevastane meeleavaldus

Juba üle nädala on suur hulk põhjusega murelikke inimesi Toompeal Nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seaduse muudatuse eelnõu vastu ja vabaduse poolt meelt avaldamas. Täna oli rahvaalgatuse korras kogunenud Riigikogu ette tuhatkond inimest, kes vahepeal tegid ka rongkäigu Raekoja platsile.

Tegemist on rahumeelsete, enamasti noorte inimestega, hoitakse plakateid ja kõlab muusika. Politsei jälgib mängu eemalt. Täna viisid ka mõned Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna saadikud neile pirukaid, mis rõõmu ja tänutundega vastu võeti. Just EKRE saadikud on ka ainsad, kes meeleavaldajatega mõtteid vahetanud, teised lähevad mööda ja keeravad häbenedes pilgu ära.

Kogu selle asja juures on iseloomulik asjaolu, et peavoolumeedia on otsustanud sellise tähelepanuväärse protestiaktsiooni maha vaikida ega kajasta arvestatava hulga inimeste seisukohti.

On ilmunud küll mõned sildistavad ja mõnitavad nupud, täna luuras nende läheduses ka Postimehe reporter Sander Punamäe, kes EKRE tõrvikurongkäigust kallutatud ja ebaprofessionaalse paskvilli välja imes, aga see on ka kõik.

Kui eelmise valitsuse koalitsioonikõneluste ajal oli paar-kolm inimest oma vaateid esitlemas Stenbocki maja juures, siis see ületas pidevalt uudiskünnise. Nüüd lihtsalt vaikitakse suure hulga inimeste mure maha, mis näitab veelkord, et Eestis puudub kahjuks tasakaalustatud ja objektiivne meedia. Nagu ütles üks kommentaator: “Täielik meediavaikus on kuidagi creepy, ükskõik, mida neist meeleavaldajaist arvata.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused