EKRE Tartu ringkond sai viiesajanda liikme tunnustatud muusiku näol

Eesti,
©Uued Uudised
EKRE lipp

EKRE Tartu linna ringkonna juhatus seadis käesoleva aasta eesmärgiks saada kokku 500 liiget. Veel aasta alguses oli neid 90 inimese võrra vähem. 11. detsembril toimunud juhatuse koosolekul võeti vastu üheksa uut liikmeavaldust ning 500s liige Tartu linna ringkonnas on pedagoog ja muusik Heiki Palm.

Heiki Palm on lõpetanud Tartu H. Elleri nim. Muusikakooli ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia tšello erialal. Seejärel jätkas ta õpinguid USA-s Akron´i Ülikoolis, kus lõpetas magistrantuuri kiitusega. Lisaks on Heiki Palm end täiendanud doktorantuuris tšello erialal Alabama Ülikoolis. Ta tegutseb muusikapedagoogi ning ansambli- ja soolomuusikuna.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Silver Kuusik Tartu ringkonnast ütles, et nad on vastu võtnud kindla eesmärgi saada eelseisvatel kohalike omavalitsuste valimistel Tartus vähemalt II koht. „Meie eesmärgiks uuel aastal saab olema 10 000 häält ja vähemalt 100 uut liiget. Meie prioriteediks on kasvada nii kvaliteedis kui kvantiteedis. Me tahame olla igati abiks erakonna juhatusele ning riigikogu fraktsioonile programmiliste seisukohtade elluviimisel,“ lausus Kuusik.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused