EKRE Tartu Ringkond valis uue juhatuse

Eesti,
©UU
Tartu ringkonna juhatus.

EKRE Tartu ringkond valis 11. mail üldkoosolekul uue juhatuse, kuhu kuuluvad aseesimeestena muusik Indrek Kalda ja ettevõtja Merike Lumi.

Juhatuse liikmeteks valiti kirjanik Indrek Hirv, Kaitseliidu instruktor ja tehnikaspetsialist Ain Ehari, kinnisvaraettevõtja Aare Tamm, autoremondikeskuse juhataja Raivo Häidma, Soomepoiste Pärimusühingu esimees Raimond Viik ja kaubandusspetsialist ning mittetulundusühingute asjatundja Marit Suuroja.

EKRE Tartu ringkonna esimehena jätkab ülekaaluka häälteenamusega 59-15 taas rahva usalduse pälvinud õppejõud ja laevajuht Indrek Särg.

Uus juhatus pidas ka esimese koosoleku, kus otsustati korraldada  EKRE europarlamendi kandidaatidele toetuskampaania Tartus. Kampaania korraldatakse Tartus Raekoja platsil ja Küüni tänaval neljapäeval, 23. mail kell 15.30-18.30 ja kõik on oodatud meie europarlamendi kandidaate toetama!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused