EKRE tutvustas Keskerakonnale oma nägemust Tallinna juhtimisest

Rubriik Eesti On
- Updated
ratas aas helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna delegatsioon kohtus täna Taavi Aasa juhitud Keskerakonna delegatsiooniga, et tutvustada oma nägemust linna juhtimisest.

Keskerakonna delegatsiooni kuulusid Taavi Aas, Mailis Reps, Mihhail Korb, Mihhail Kõlvart ja Yana Toom. EKRE delegatsiooni kuulusid Mart Helme, Martin Helme ja Henn Põlluaas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kutse kohtumisele tuli Keskerakonnalt. „Tegemist ei olnud koalitsioonikõnelustega, vaid Keskerakonna kutsega, mille me vastu võtsime. Esitasime oma nägemuse, mida peaks Tallinna valitsemises tegema paremini,“ ütles EKRE aseesimees Martin Helme.

„Andsime edasi oma ettepanekud linnaelu korraldamise osas, mis puudutab eestikeelset kooliharidust, liikluskorraldust, korruptsioonivastast tegevust, linnale kahjulike lepingute lõpetamist ja linnaraha kasutamist. Erakondadel on ikka mõistlik omavahel suhelda. “

Helme sõnul näitab valimistulemus, et enamik Tallinna valijaid soovib praeguse linnavalitsuse püsimist. „Valija andis mandaadi Keskerakonna võimu jätkumisele. Meie jaoks on põhiküsimus, kuidas selles olukorras kõige paremini oma valimislubadusi realiseerida ja oma valijate eest seista. Koalitsiooni oleme nõus minema ainult juhul, kui saame oma platvormi põhilised lubadused ellu viia. Mingiks sülekoeraks me kindlasti ei hakka. Aga praegu on vara sellest rääkida, et me koalitsiooni lähme. Koalitsiooni moodustamist täna ei arutatud,” sõnas Helme.

Keskerakonnal on Tallinna linnavolikogus enamus ehk 40 mandaati 79-st. Küll aga on erakond avaldanud soovi kohtuda kõigi teiste linnavolikogus esindatud erakondadega, et kaardistada teineteise mõtteid ning seda, kas on piisavalt puutepunkte võimalikeks koalitsiooniläbirääkimisteks.

UU

Fotol Jüri Ratas, Taavi Aas ja Martin Helme 15. oktoobri õhtul EKRE valimispeol Ränava tänava Reval Cafes.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused