EKRE valitsusse pääsemise vastu on algatatud suuremahuline infosõda

Eesti,
©AFP/Scanpix
Sotsid soovivad ka Eestisse tuua sellised antifa-protestid.

Hirm ja viha on kaks laastavat emotsiooni ja mõlemad pulbitsevad just vasakliberaalide soontes.

EKRE aseesimees Martin Helme väitis hiljuti, et rahvuskonservatiivide vastu on ette võetud kaks suuremat sorti infooperatsiooni: üks enne valimisi tulemuse halvendamiseks, ja teine pärast valimisi võimulepääsu takistamiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See teine pealetung on käimas ja seda on näha igalt poolt. Võimendatakse kümnekonna inimese protestikirju Jüri Ratasele EKRE läbirääkimistele kutsumise vastu, kuid seejuures unustati nende “inimeste meie seast” puhul ära võtta tiitlid “SDE liige”. “Eesti 200 liige”, “feminist” ja teised ideoloogiatöötajatele viitavad tunnused.

Suure kella külge riputati ühe isamaalanna üleskutse lahkuda protestiks massiliselt Isamaast. Meedia võimendab sotside üleskutset Kaja Kallasele, mis on otsene kutse barrikaadidele, ja otsib igalt poolt “natsimärke”, millega juhtida Lääne-Euroopa tähelepanu rahvuslaste võimulepääsule Eestis, lootes, et nood sekkuvad.

Ja sekkuvadki. Rahvusluse hauakaevaja Verhofstadt saatis kirja Jüri Ratasele, nõudes läbirääkimiste lõpetamist EKRE-ga. See polnud juhuslik, vaid Eesti liberaalsed jõud ongi juba Lääne-Euroopas häirekelli helistamas. Sellesse mustrisse kuuluvad nii Kaja Kallase intervjuud välismeedias, kus ta räägib EKRE “lammutustööst”, kui ka provokaatorist punaprofessor Hartlebi ahastavad kriiisked kodumaises ajakirjanduses. Ega me teagi, kui paljud Tarandi-sugused emissarid praegu Brüsselis ja Strasbourgis hammasrattaid õlitavad.

Löök antakse kahel suunal – esiteks EKRE pihta, kellest üritatakse maalida võimalikult must pilt, ja selle kaudu Keskerakonna pihta, keda tahetakse sundida rahvuskonservatiividega läbirääkimisest loobuma. Kui EKRE on saastavooluga harjunud ja võitluslikult valmis ämbrite sisu ähvardajate pihta tagasi läigatama, siis Jüri Ratast survestatakse ilmselt jõhkralt nii enda erakonna venekeelsete kui ka Euroopa Liidu instantside poolt. Loodetavasti aitas kolmapäevane pressikonverents välisriikide esindajaid maha rahustada.

Imestada pole midagi. Samasugune tulelöök anti valimised võitnud Trumpi pihta, samal moel asuti kohe Brexitit hukutama, samas moel tormasid hullunud lõukoerad edukate Rootsi Demokraatide kallale… Infosõda on ka sõda, ja siingi on oluline vastulöök neile, kes EKRE osas on valmis kasvõi fossiile üles kaevama, et nende hukkumises rahvuskonservatiive süüdistada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused