EKRE volikogu poliitiline avaldus: Me ei luba hävitada oma ajalugu ja identiteeti!

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Läänes levib koos rassirahutustega hävitamiskultuur. Pilt on illustratiivne.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kutsub üles seisma vastu viimastel nädalatel maailmas hoogu kogunud marksistlikule kultuurirevolutsioonile ning kaitsma Lääne kultuuripärandit, mälu ja identiteeti.

Täna on selge, et 2020. aasta mai lõpus alguse saanud vägivalla- ja rüüstamislaine Ameerikas ja Euroopas ei ole võitlus mustnahaliste õiguste eest. Kasutades viigilehena rassimisvastast sõda ja sarikurjategija surma teeb võidukäiku inimvaenulik ideoloogia, mille viljad on muuhulgas ka 20. sajandi terroristlikud režiimid: stalinistlik Venemaa, maoistlik Hiina, Kuuba ja Põhja-Korea. Sama ideoloogia läbikukkumist oleme 21. sajandil näinud ka Venetsueelas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegemist on ideoloogiaga, mis jutlustab vabadusest, võrdsusest, vendlusest ja uue inimese loomise vajadusest, aga mida viiakse ellu monumente ning hooneid rüüstates, kunsti ja kirjandusteoseid ümber kirjutades, teisitimõtlejaid represseerides ja kõike varasemat – nii inimesi, kultuuri kui ka ajalugu – võltsides või hävitades. Ajalugu on näidanud, et kõik marksistlikust ideoloogiast kantud revolutsioonid on lõppenud veresauna ning vaimse ja majandusliku laostumisega.

Kahetsusväärselt on vaba maailm viimastel aastakümnetel marksistlike düstoopiate ehitamise plaanide ees vaid taganenud. Marksism on kujunenud valitsevaks ideoloogiaks Lääne ülikoolides, kultuuriringkondades ning meediaväljaannetes. Marksismi võidukäiku näeme ka globaalsete korporatsioonide juhtkondades. See on viinud olukorrani, kus avalikus ruumis saavad ekspertidena sõna peamiselt rahva meelsust kujundavad ideoloogid ning tsensuurist on saanud seni sõnavabadust kõrgelt hinnanud Läänes igapäevase elu osa.

Viimastel nädalatel on Ameerika Ühendriikides vallandatud ajakirjandustöötajaid selle eest, et nad on julgenud märatsemist hukka mõista. Vasakideoloogilist meelsuskontrolli teostavas sotsiaalmeedias langes mõne päeva eest nn vihakõne tsensuuri ohvriks ka USA presidendi sõnum kasutada jõudu vägivallatsejate vastu Washingtonis.

Eesti riik kaotas 20. sajandil marksistlikust ideoloogiast võrsunud okupatsiooni tulemusel ja punamõrtsukate käe läbi üle 100 000 inimese, me jäime pooleks sajandiks iseseisvuseta. Eestil ei ole võimalik jääda pealtvaatajaks, seda enam et neomarksistlik revolutsioon liigub meile iga päevaga lähemale.

Meie naaberriigi Soome valitsuspartei noorteühendus tuli hiljuti välja nõudega teisaldada kesklinnast Soome väejuhi, presidendi ja 2004. aastal kõigi aegade suurimaks soomlaseks valitud Mannerheimi monument. Juba 10. juunil üritas kamp internatsionaalseid noori õhutada revolutsioonilisi meeleolusid peamiselt võõrkeelsel meeleavaldusel Tallinnas. Samuti on Eestis vähemalt kolm poliitilist jõudu – Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Reformierakond ja Eesti200 – kes oma tegude või retoorikaga on seadnud kahtluse alla Eesti rahvusriikluse ning on tõstnud eeskujuna kilbile globaliseerunud, juurteta ja püsiva identiteedita nn uue inimese.

Eesti kultuuri ja traditsioone väärtustava valitsuserakonnana on EKRE ülesanne takistada marksistliku ideoloogia levikut. Me seisame vastu rünnakutele, mille eesmärk on kustutada meie ajaloomälu ja võtta meilt rahvuslik ühtekuuluvus. Rahvas, kel puudub ajalugu ja identiteet, on määratud hukule. Me hakkame vastu nõudele lasta end põlvili suruda.

EKRE volikogu 
Tallinnas,
27. juunil 2020

 

26 commentsOn EKRE volikogu poliitiline avaldus: Me ei luba hävitada oma ajalugu ja identiteeti!

 • Avatar

  maha kapitalistlikud vereimejad, elagu suur proletaarne revolutsioon, elagu proletariaadi diktatuur

  • Avatar

   Nii nagu kunagine Spartacuse ülestõus leidis aset ilma Euroopa kunagise põlisasukata – Homo neanderthalensiseta, kes oli selleks ajaks juba unustatud väljatõrjutud-väljasurnud kohastumustüüp, nii toimuvad järgnevad proletaarsed revolutsioonid (sotsiaal-majanduslikud suured muutused, üleminekud järgmisse ühiskondlikku-majanduslikku formatsiooni) paraku ilma valge vähemuseta – ilma europiidideta, kelle väljatõrjumine-väljasuremine-assimileerimissurm leidis põhiosas aset 21. sajandi rahatotatlitaristlikus-plutokraatlikus, sorosfashistlikus-rassistlikus Euroopas ja Põhja-Ameerikas (USAs,Canadas).
   .

 • Avatar
  helin Põldoja

  Me võime rääkida makrismist, kommunismist, fašismist, sotsialismist ja liberalismist-need on kohandatud poliitilised mõisted Inimkonnale mõistetavad.Võitlus käib tegelikuses inimkonna ja inimloomkonna vahel. USA Senat andis välja korralduse Ameerika Õhujõudude juhtidele paljastada tõde 180 päeva jooksu nn.lendavate taldrikute Universiumi Õhujõududega koostöö kohta. See on paljusid inimesi šokeeriv teade. Reptiili nn.nalju ei ole siiani võetud tõsiselt. Uus Maailmakord ,mida planeeriti inimloomkonna poolt oli teadlik inimkonna orjastamine.Selle nimel on ajupesuga -filantroobi rahadega-mürgitatud nüüd juba 2-3-me põlvkonna piires.Inimkatsed ja inimesi toiduks kasutamise luba oli see hind, mille vastu saadi infotehnoloogia kiire areng ja võimul püsimise jätkusuutlikus.seega olgem objektiivsed Universiumis on ainult mõned vaenulikud planeedielanikud ja just nendega tehti koostööd… Trump rikkus nende väljavaated. Kui Trump kaotab-kaotab kogu planeedi Maa inimkond…

  Sellest seltskonnast ,kes organiseeriti massiliselt mustade riikidest nad ei ole enda peremehed. See kiibistatud mass on juhitav .Nemad on nii-või teisiti hukule määratud .Sain FB-st 7 päeva aresti sellise teabe eest. EKRE sõprade klubi lehekülgedel on ussitajad ja müüdavad provokaatorid. Väga paljud on viimasel ajal trahvi-roodus. Sõna võib vaba olla AGA inimese mõte ja meel peavad vabaks jääma. Inimõigus on olemas-loodan,et mitte teoreetiliselt…

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  “Kasutades viigilehena rassimisvastast sõda ja sarikurjategija surma teeb võidukäiku inimvaenulik ideoloogia,..”
  igasugune liberalistlik soroslik gei propaganda vähemuste õiguste kaitsmise lipu all pole Marksismiga mingit pistmist.
  Praegu Ameerikas toimuv on teadlikult tekitatud kaos võitluses võimu pärast ! Ameerika viimased presidendid on kõik olnud kerge puudega – naistemees Clinton,Buch,Obama kes ei teadnud palju osariike tema riigis on,Trump kellele on kama kaks ka Balkan või Baltimaad ja presidendiks pürgiv Biden kes süüdimatult mõned päevad tagasi väitis,et koroona on nõudnud USA`s 120 miljoni inimese elu ?

 • Avatar

  Eesmärgid on selged – hävitada ajalugu ja rahvuslik mälu, tekitada “Year Zero”. Ja milleks, see on ka selge – ennekõike tuleb hävitada valgete inimeste minevik ja see ümber kirjutada ning siis pikkamööda valge inimrass ühel või teisel viisil lihtsalt hävitada. Jällegi, miks, võib mõni küsida. Sest valged on kristluse kandjad ja lõppeesmärk on hävitada kristlus ning anda see maailm vanatühja võimu alla. Miks? Sest seda tahavad kuradi lapsed, need kes on läbi ajaloo oma isa tahtmist teinud. Johannese 8:44

  • Avatar

   ARENGUSEADUSTE järegi kvantiteetide järkjärguline ja pidev kuhjumine viib paratamatult uute kvaliteetide tekkimisele.
   MILLISE ÜHISKONDLIK-POLIITILISE SUPI SISSE OLEME SATTUNUD. ARENGUTEST 1991-2020 LAIEMALT. Kahjuks ei juhtunud pärast NSVL-i kokkuvarisemist ja kapitalismi ajutist restauratsiooni 1991 seda, mis oleks natukenegi lunastanud vägivalda ning inimsusevastaseid kuritegusid, mida 1917. aasta nn oktoobrirevolutsioon kaasa tõi, sest lõpp hea kõik hea lahendust pärast NSVL-i kollapsit ei tekkinud. Mitte ainult väike Eesti, vaid ka Läti, Venemaa, Ukraina ja paljud teised endised liiduvabariigid sattusid pärast NSVL-i kokkuvarisemist nii kohalike kui ka võõramaiste röövlite – tänaste oligarhide-plutokraatide-soroste meelevalla alla. Nõukogude totalitarism asendus rahatotalitarismi ja plutokraatiaga, mida suuroligarhide-soroste ajupesutööstus demokraatiana reklaamib, suuroligarhide-plutokraatide maffiagrupeeringute omavaheliste rivaalitsemistega, kogu Läänemaailma kurnavate voluntaristlike sõdade ning kodusõdade käivitamisega USA-Euroopa suuroligarhide-plutokraatide-soroste maffiagrupeeringu poolt Lähis-Idas (Iraagis, Afganistanis, Süürias, Palestiinas, …), Liibüas, Ukrainas jne., kuna koos NSVL-i impeeriumi kollapsiga kadus senine geopoliitiline ja militaarne tasakaaluseisund globaalsemas ulatuses.
   Olukorra mõistmiseks, millise ühiskondlik-poliitilise “supi” sisse oleme sattunud ei tohiks unustada, et NSVL-i kokkuvarisemise 1991 kaosest ei toimunud üleminekut (nõukogude totalitaristlikust sotsialismist) kõrgemasse ühiskondlik-majanduslikku formatsiooni – inimnäolisse sotsialismi, rääkimata ideaalkommunismist – taevariigist maa peal ja ekspluateerimisvabast ühiskonnast, vaid leidis aset järsk tagasilangemine/kukkumine madalamatesse formatsioonidesse – algkapitalismi (kapitalismi röövkapitalistlikku staadiumi) ja tagasilangemise suurtest inertsijõududest tingituna kohati ning osaliselt veelgi madalamatesse ühiskondlik-majanduslikesse formatsioonidesse – feodalismi ning orjanduslikesse suhetesse nende halvimates vormides.
   Areng, sh ühiskondlik areng ei toimu teatavasti lineaarselt/sirgjooneliselt madalamalt kõrgemale vaid siksakkide kujuliselt rohkete tagasilangustega. Tagasilanguste ajal leiavad aset kõikvõimalikud ekstsessid ja entroopia hüppeline tõus. Võivad hävida lisaks materiaalsetele, kultuurilistele ja looduslikele väärtustele ka unikaalsed väikerahvad, ka vaimsed ja moraalsed väärtused, tekkida kultuurikatkestus. Tagasilanguste ja kultuurikatkestuste aeg nõuab kogu rahvalt ning tema juhtidelt suuri jõupingutusi raskete aegade võimalikult väiksemate kaotuste hulgaga üleelamiseks!
   Rahvajuhid peaksid vastupanuvaimu üleval hoidmisega igapäevaselt tegelema sarnaselt jalgpalli- ja hokitreeneritele, kes innustavad oma hoolealuseid raskeid minuteid vähemuses mängides stoiliselt ning kannatlikult üle elama, pideva tähelepanu juhtimisega just strateegiale ja taktikale, kuidas, millisel viisil raskest olukorrast ikkagi võitjana või vähemalt kõige väiksemate kaotuste hinnaga välja tulla. See kehtib nii Eesti, Läti, Venemaa ja veel mitme kunagise NSVL-i liiduvabariigi ning endise nn sotsialismimaa kohta.

 • Avatar

  Kõige rohkem tuleb karta “juudaid” kes seeklite müüvad oma PERE, rahva ja kodumaa.
  Annaks Jumal meile häid sõpru – vaenlastega saame ise hakkama.

 • Avatar
  Kõik on lahtine

  Eesti ja tegelikult kogu maailma tulevik otsustatakse ära USA novembrivalimistel. Kas peale jääb ratsionaalsus ja tervemõistuslikkus või marksistlik utoopia? Kui langeb USA, siis pole marksistide teel enam peamist takistust keerata asi enda kasuks ja viia ellu kulisside taga seisvate jõudude globalistlik unistus uuest maailmakorrast. Kogu masinavärk töötab praegu neil täituuridel, kuid aeg tiksub ja käigud hakkavad otsa saama. CoVidiga läks nihu, nüüd on siis välja käidud plaan B. Ja kui see ei õnnestu, siis enne novembrit käivitatakse ka plaan C, sest plaan B ehk märatsemine, tapmine ja röövimine töötavad juba praegu kontraproduktiivselt. Suurim jama toimub demokraatide juhitavates linnades ja osariikides ning see ei ole üldsegi juhus. NN. ajakirjandus (tegelikult küll punane propagandamasin) ei suuda enam ameerika valijaid Trumpi vastu häälestada. Praeguseks on valetamine ja vassimine saanud niivõrd ilmseks, et seda usuvad vaid uusmarksistiku ususekti liikmed, keda on aastakümneid kasvatatud ameerika ülikoolide taimelavadel. Kui juba mustadest 40% pooldab anarhistide märatsemise lõpetamist, siis ainuüksi see paneb nn.demokraadid taktikat muutma ja nad peavad lähikuudel millegi uuega välja tulema.

 • Avatar

  see on jätkuv NEOmarksistlik (suuroligarhid jäävad, neid ei natsita) revolutsioon, avalöögiga 1968nda aasta Prantsusmaal (kui nad (üliõpilased) lihtsalt tõusid üles), võimendatuna praeguste rassirahutustega:
  mälestusmärkide kui mälu hävitamine on tavaline uue korra (Suure Prantsuse Revolutsiooni, bolševike ja järgnevate) võte; kas me seisame nüüd juba „Hea Uue Ilma“ künnisel?
  muide, pres Macron esines hiljuti avaldusega, vast läänlastest kõige jõulisemaga: „ Prantsuse Vabariik ei luba teisaldada ega purustada ühtki oma ajalooga seotud mälestusmärki.“

 • Avatar
  kalle lepasaar

  Viimane aeg on rääkida eesti rahvale tegelikust olukorrast riigis. Loodan,et veel ei ole hilja!
  Elagu EKRE!

  • Avatar
   egel lepssaar

   Elagu EKRE, ja loodame et need kestänaseni ei näinud ohtu tajuvad kui kerge on kukkuda taas mutta kust 50 aastat hiljem oleme väja rabelenud, muidugi 100000 inimelu hinnaga, ärgake inimesed ja vaatake mis tegelikkuses toimub maailmas

  • Avatar

   Usun, et terve mõistus võidab selle lahingu, ja saatana teenrite tuleb minna tuleriidale, mis neid põrgusse tagasi viib.

 • Avatar
  Roman-Mati Kalde

  Elagu EKRE! Jõudu, EKRE! Ainus partei, kes seisab ka tegelikult Isamaa, Rahva, aadete ja tegelike väärtuste eest! Eesti Rahvas, kas tõesti jagub endiselt me seas rumalaid (pehmelt öeldes), kes hääletavad muude tegelaste poolt? !988-ndal poleks eales uskunud, et me «riigivanker» kraavi poole nii kiiva kisub

 • Avatar

  Esivanemate-verega saavutatud vabadust–,,kaitseme-!

 • Avatar

  Iseenesest kõigega nõus. Aga juhin tähelepanu ühele vääratusele sõnastuses. “…ning on tõstnud eeskujuna kilbile…” Mitte kedagi ei saa eeskujuna kilbile tõsta. Sest kilbile tõstmine tähendab, et inimene on surnud. See on väga vana väljend ja pärineb antiikajast. Kilbi peal tassiti ära lahinguväljal hukkunuid, see oli improviseeritud kanderaam. Kas Teile ajaloo õpetaja seda koolis tõesti ei rääkinud?

  • Avatar

   Jah, Sparta ema saatis poega sõtta sõnadega:”Kilbiga või kilbil”, aga väljendit “kilbile tõstma” kasutatakse ka esile tõstmise tähenduses ja eks kaaslaste kilpidele tõstetud langenud sõdur oligi silmapaistval kohal.

 • Avatar

  Läänemaailma valitsejate – antimarksistlike ja parempoolse USA-EU suuroligarhide-plutokraatide domineeriva maffiagrupeeringu & võimukeskuste & ideoloogide domineeriva maffiagrupeeringu ja seda teenindava massimeedia-ajupesutööstuse, politrukkide-ajupesurite armee (sorosfashistide-rassistide) tegutsemise eesmärk: põlisrahvasteta (rändrahvaste-kolonistidega assimileeritud põlisrahvastega), rahvusteta, ümber- ning ülerahvastatud asualadega, europiidideta, rahatotalitaristliku-plutokraatliku, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa ning europiidideta Põhja-Ameerika ülesehitamine võimalikult lühikese ajaga. Karistuseks ja kättemaksuks holokausti eest?

 • Avatar

  NB! Kasutagem täpseid mõisteid ka ühiskondlike nähtuste kirjeldamisel! Läänemaailma valitsejad – USA-Euroopa suuroligarhide domineeriv maffiagrupeering ja sellega seotud võimukeskused ning ideoloogid ja neid teenindav politrukkide-ajupesurite armee masssimeedias-ajupesutööstuses (sorosfashistid-rassistid) pole marksistid ja sotsialistliku ühiskondlik-majandusliku formatsiooni ja sh eraomanduse ning kihistunud klassiühiskonna likvideerimise eest võitlejad vaid rahatotalitaristliku-plutokraatliku kapitalistliku ühiskonnakorra ning globaalse vabaturumajanduse jätkumise pooldajad. Marksismi põhiõpetus tähendab ikkagi õpetust ühisk.-majanduslike formatsioonide vahetumisest ja vahetumise põhjustest. Marksistliku ühiskonnaõpetuse järgi on Läänemaailma praegune majandus äärmiselt ühiskonnastunud ja samal ajal on majanduslikud rikkused kontsentreerunud üksikute suuromanike-suuroligarhide kättte, kes on oma omandist sedavõrd võõrandunud, et isegi ei teagi täpselt mida ja kus nad midagi omavad, Kuid samas sekkuvad oma suurte rahamassiividega poliitikasse ja programmeerivad nende kontrollile allutatud massimeedia vahenditega suurte rahvamasside kasutamisega ühiskondlikku teadvust,suhtumist ja käitumist. Kui suurest ja tapjalikust filosoofilisest viletsusest kantud rahvuslased räägivad vasakpoolsusest ja marksismist, siis tuleb selle all mõsta hoopiski suuroligarhide antimarksistlikku võimutäiust (rahavõimu-plutokraatiat demokraatia asemel) ja nende süvaparempoolset poliitikat rahatotalitaristliku-plutokraatliku, sorosfashitlikult-rassistlikult meelestatud suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu võimu kinnistamist ja osakaalu suurendamist äärmiselt ühiskonnastunud ühiskondlik-majandusliku elu tingimustes. Mis aga objektiivsete arenguseaduste järgi ei saa kesta väga kaua aega. Kuid enne nende võimutäiuse kadumist teevad nad Läänemaailma ühikondadele ja loodusele väga suurt kurja.

  • Avatar

   Kuna Soros on plutokraatlikku Läänemaailma valitsevate USA-EU suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu & võimukeskuste & ideoloogide enim tuntud ja end laialt afisheerinud plutokraat-suuroligarh, siis on kõige adekvaatsem ning täpsem 21. sajandi Läänemaailma rahatotalitaristliku-plutokraatliku ühiskondlik-majandusliku rezhiimi tähistamiseks kasutada sorosfashismi-rassismi mõistet. Kuid Soros on suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu üks liige paljude seas ja mitte veel kõige suurema miljardite dollarite paki omanik maffiagrupeeringus võrdluses näiteks FB omaniku Zuckerbergiga. Sorose ja suuroligarhide & võimukeskuste & ideoloogide domineeriva maffiagrupeeringu viha põlisrahvaste-europiidide ja rahvuste suhtes on aga äärmuslik ja tema enda ning suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu genotsiidisõda europiidide hävitamiseks assimileerimissurma põhjustamisega ühiskondade avamisega naha eemaldamise meetodi kasutamisega, europiidide asualade (incl USA-s ja Canadas) ümber- ning ülerahvastamisega Aasia, Aafrika, Lõuna-Ameerika ülerahvastatud-populatsiooniplahvatuste-väljakurnatud biotoopide või/ja vaesemate piirkondade rändrahvaste-kolonistide suurte hulkadega on olnud siiani äärmiselt edukas ja tulemusrikas/tulemuslik. Karistuseks ja kättemaksuks holokausti eest.

  • Avatar

   Väline vorm pole oluline, tähtis on sisu, seega Karl Marx maskeeris oma ühiskonna purustamise eesmärki töölisklassi huvide eest seismisega. Tema varjatum eesmärk oli külvata vaen ja vihkamine rahvaste sisse, jagades need ekspluataatorlikeks ja ekspluateeritavateks klassideks ning soovides oma kommunistliku propagandaga kihutada pime mass üles ühiskondlikku korda hävitama. Marksism/kommunism on oma sünnist saadik toetanud protsessi, mille käigus rahvused häviksid ja võim inimkonna üle koonduks väikese kliki ülirikaste kätte. Tasub teada, et väga rikkad pankurid andsid nüüd juba rohkem kui sajand tagasi bolševistliku mässu toetuseks Venemaal 70 milj. dollarit ja alati tasub ka meeles pidada, et väga kaunite sõnade varjus on tehtud ning tehakse jätkuvalt väga kurje tegusid.

   • Avatar
    Tõnis Siim

    Kapitalismilt sotsialismile ülemineku objektiivseks põhjuseks/põhjustajaks on kvantiteetide kuhjumise/kumuleerumise tagajärjel tekkinud tootmise äärmiselt kõrge kontsentreerituse ja ühiskonnastatuse aste. Objektiivsetel põhjustel – kvantiteetide kumuleerumise tagajärjel on saanud paratamatuseks kasutute ja segavate suuroligarhide ja nende ühenduste kui parasiitripatsite kui verd imevate megapuukide amputeerimine/äralõikamine keha pinnalt organismi (Läänemaailma) tervise ja elujõu säilitamiseks – uue kvaliteedi tekkimiseks. On tekkinud olukord, kus väga väikese grupi indiviidide (nn oligarhide) kätte on kontsentreerunud ülisuur osa majandusest – tootmisettevõtetest ja kapitalist ning lisaks veel massimeedia, mis on muudetud oligarhide huve teeni(nda)vaks ajupesutööstuseks. Tänapäeva suuromanikud-suuroligarhid isegi ei tea, milliseid ettevõtteid nad omavad, rääkimata sellest, et omanikud oleksid parimad asjatundjad nende ettevõtete tootmisspetsiifika alal nagu seda olid omanikud kapitalismi tekke alguses. Kuid samas nad dirigeerivad plutokraatidena Läänemaailma poliitilist ja ühiskondlikku elu nendele sobivas suunas, põhjustades suuri ja raskeid sõdasid, kliimasoojenemist ning ökokatastroofe, rääkimata põlisrahvaste-europiidide assimileerimissurma organiseerimisest. Oligarhid ja eriti Läänemaailma valitsejad – USA-Euroopa suuroligarhide domineeriv maffiagrupeering (soroslased) koos sellega seotud võimukeskuste ja ideoloogidega ning neid teeni(nda)vate soroslastest politrukkide-ajupesurite armeega tegutsevad põlisrahvasteta, rahatotalitaristliku-plutokraatliku, europiidideta, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa ülesehitamise eesmärgi saavutamise nimel. Plutokraatiat (rahavõimu) reklaamitakse nende politrukkide-ajupesurite-hüpnotisööride armee palgasõdurite poolt massimeedias-ajupesutööstuses rahvale demokraatiana. Organismi(Läänemaailma) hävitavate-kurnavate, gigantsete mõõtmetega parasiitripatsite-puukide äralõikamine/eemaldamine organismi pinnalt on muutunud aktuaalseks ja möödapääsmatuks amputatsiooniks Läänemaailma lõpliku allakäigu peatamiseks.

 • Avatar

  Missugune võitlus ootab ees?! loodan südamest et rahvusriigid jäävad ja migrandid koju läheks oma riike üles ehitama

 • Avatar
  Toivo Mäeste

  Ohud valitsevad otse tänavatel, seepärast on vaja organiseeruda enese, s.t. omakaitsele.

 • Avatar
  Toivo Mäeste

  t.r.m. Oht, surmav oht varitseb tänavatel, varitseb iga inimest. Seepärast on vaja organiseeruda veel ühte kaitsevormi, lisaks olemasolevatele – omaenese kaitsele, ehk omakaitsele.

 • Avatar

  Eestlased ja meid toetavad siinsed venelased, toetame kindlalt EKRE üleskutset!

 • Avatar

  Retoorikat võiks mõnevõrra tuunida:
  “Kasutades viigilehena rassimisvastast sõda ja sarikurjategija surma teeb võidukäiku inimvaenulik ideoloogia,..”
  Peaks olema: “… üritab võidukäiku teha inimvaenulik ideoloogia…”
  Mõnes teises kirjatükis oleks ka hea samamoodi retoorika üle vaadata.
  Nagu oleks see hullus juba vaikimisi võitnud. Muidugi, võidabki kui seda lastakse teha, selles osas on lähenemine õige.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused