Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eliitvaktsiini jagatakse hõlma alt nagu nõukogude ajal suitsuvorsti

29.01.2021
Kuni kiirabiautod seisavad, on kõik hästi, kuid see ei pruugi nii jääda. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Ida-Viru keskhaigla juhatus alustas sisejuurdlust, et selgitada välja, millistel asjaoludel sai Venemaa peakonsul Narvas Juri Gribkov eile haiglas väljaspool järjekorda koroonasüsti.

Eesti Päevalehe ajakirjanikud jälgisid, kuidas Gribkov tuli kolmapäeva pärastlõunal Jõhvis asuvasse Ida-Viru keskhaiglasse raviarst Veronika Iljina juurde teist koroonavaktsiini süsti saama, konsul ise tunnistas haiglast väljudes ajakirjanikele, et käis vaktsiini süstimas.

Ida-Viru keskhaigla juhatuse esimees Tarmo Bakler ütles Postimehele, et tavapärasest korrast erinevalt ei tohiks olla võimalik haiglas vaktsiinisüsti saada ja haigla selgitab sisejuurdlusega välja, kuidas sai selline asi võimalikuks.

“Tavapärasest vaktsineerimise korrast erineval moel ei ole võimalik Ida-Viru keskhaiglas vaktsineerida,” ütles Bakler, märkides, et selguse saamiseks läheb aega. Ta lisas, et haigla ei ole haigla nõukogu liikmetele vaktsineerimisi korraldanud.

Konsulile koroonavaktsiini süstinud doktor Veronika Iljina ütles Postimehele, et ta ei saa praegu kommentaare jagada, kuna käimas on sisejuurdlus. Ta märkis, et on haigla juhtidele juba seletuskirja kirjutanud. Iljina sõnul selguvad uurimise tulemused kahe-kolme päeva jooksul.

BNS