Endine majandusminister Urve Palo: mulle meeldib, et praegune valitsus ei karda rääkida asjadest, mis on kaua olnud tabuteemad

Eesti,
©Scanpix
Urve Palo

Endine minister ja praegune Fenikss Casino tegevjuht Urve Palo tunnustab valitsust selle eest, et nad ei karda tabuteemasid.

„See on demokraatlikult valitud valitsus. Parlament on meil on demokraatlikult valitud, selle vastu ei vaidle keegi, ja järelikult on ka valitsus demokraatlikult kokku pandud. Mulle meeldib see, et nad ei karda rääkida asjadest, mis on pikalt olnud tabuteemad. Alates maksupoliitikast või maanteede ehitusest. See mulle meeldib,“ ütles Palo intervjuus ajalehele Postimees.

„Kuidas edasi läheb? Sõnad on okei, aga vaatame kuidas teod taha tulevad. Seda me veel näeme, sest valitsus on ainult pool aastat ametis olnud.”

Urve Palo kuulus aastatel 2006–2018 Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda, olles nii rahvastiku-, majandus- ja taristu-, ettevõtlus-, kui ka ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused