Endine sotsialist Ossinovskile: Me kõik saame aru, et te olete EKRE vastu, kuid mille poolt teie olete?

Eesti,
- Updated
ABDUL TURAY
©Postimees
ABDUL TURAY

Tallinna linnavolikogu liige, briti kodakondsusega Abdul Turay kritiseerib sotsiaalmeedias teravalt sotside esimeest Jevgeni Ossinovskit. Turay kuulus aastaid Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda, kuid astus sealt välja. Praegu on ta Keskerakonna liige.

Turay kirjutab avalikus kirjas “sisserändaja pojale roosast erakonnast”: “Ossinovski on jälle sõna võtnud ja ausaltöeldes hakkab ta jama mind ära tüütama. Me kõik saame aru, et teie oled EKRE vastu, kuid mille poolt teie olete? Suhkrumaksu, alkoholimaksu ja samasooliste abielude?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Suhkru- ja alkoholimaks mõjutavad eelkõige väiksema sissetulekuga inimesi. Nemad kulutavad suurema osa oma sissetulekust söögi ja joogi peale. Samuti hävitab alkoholimaks ka alkoholitööstuse – ühe vähestest kodumaistest tööstustest. Ning kuidas on samasooliste kooseluseadus üks riigi suuremaid probleeme?
Riigi suurim probleem on see, et vanadel inimestel pole piisavalt, et ära elada.

Härra Ossinovski, teie olete silmakirjalik. Ma ei arvaks, et teie olete rassist. Kindlasti mitte. Aga kuidas te kohtlesite mind pärast erakonna vahetust, tundus mulle küll rassistliku alatooniga. Te oleks ju võinud tunnistada, et lahkusin erakonnast ideoloogiliste erinevuste tõttu, kuid ei – te valetasite, et läksin vaese neegripoisi kombel tema juurde tööd paluma. Ma ei ole pärit mõnes vaesest Aafrika riigist. Ma olen Inglane. Kui mind huvitaks raha, siis Inglismaal leidub mulle piisavalt hästi tasustatud tööd. Siiamaani käin ma tööl bussi või trammiga. Kahtlen, et te teete sama.

Lõppeks, kui sotsiaaldemokraatidele tõesti naiste õigused korda lähevad, siis miks valisid nad Tallinna linnapea kandidaadiks mehe? Miks ei võinuks linnapea kandidaat olla naine? Sotside ridades on piisavalt pädevaid naisi,” räägib Turay.

Turay kandideeris 2013. aasta kohalikel valimistel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas Tallinnas ja kogus 516 häält (1.98% häältest). Teda üritas värvata oma valimisnimekirja ka Isamaa ja Res Publica Liit. 17. jaanuaril 2017 teatas ta, et on esitanud avalduse Keskerakonnaga liitumiseks.

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused