Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ettevaatust, Õhtuleht ja lõvirõuged!

06.08.2022
Meil on vägevad tunnistajad!

On tähele pandud, et mida hullem olukord riigis, seda rohkem perverssusi. See hukutas vanu roomlasi, Soodomast ja Gomorrast me ei räägigi.

Õhtuleht on muidugi alati olnud kollane, ja vahel on isegi imelik tunne, kui mõtlen, et ma olen seal aastaid töötanud. Aga siis tegid seal ilma ka hoopis teised inimesed – Tõnis Erilaid, Ille Grün, Hele Kulo, Stanislav Davõdov…

Täna õhtul selles väljaandes avaldatud piltuudis „GEI ON OKEI! Keenias satuti peale kahele seksivale isalõvile“ rabab juba oma pealkirjaga. See polegi õigupoolest mitte niivõrd pealkiri, kuivõrd loosung. Üleskutsemaiguline hüüdlause.

Ega meie peavoolumeedia polnudki veel loomade pederastia kiitmiseni jõudnud, nii et täna on eesti ajakirjanduses lausa saatustkandev päev. .

„Keenias satuti peale kahele isalõvile, kes hiilisid põõsastesse seksima. Selle hetke suutis jäädvustada ka loodusfotograaf. Fotograaf Paul Goldstein nägi loomade paaritumist pealt. „Nägime kahte muljetavaldavat alfaisast täiuslikus valguses. Mõne aja pärast seisid nad koos, täiuslikus sümmeetrias. See, mis siis juhtus, oli tähelepanuväärne,“ kirjutab Õhtuleht.

Arstid jällegi ei arva, et „gei on okei“, ja USA meditsiiniajakiri The New England Journal of Medicine avaldas just uuringu, millest selgub, et 98 protsenti ahvirõugetesse nakatunutest on homoseksuaalsed mehed, kes nakatusid 95 protsendil juhtudest seksuaaltegevuse käigus. Ühtlasi oli 41 protsenti nakatunutest ka HIV positiivsed. Maailma Terviseorganisatsiooni Euroopa piirkonna juht Hans Henri P Kluge teatas oma avalduses, et vaktsiinid pole ahvirõugete vastu “hõbekuul” ja meestega seksivad mehed võiksid vähem seksida.

Aga paistab, et Õhtulehel on kõik „okei“, mis neid iganes erutab, olgu tegemist ahvi- või lõvirõugetega. Ja KK valitsus võiks anda nendele lõvidele asüüli, nagu annab Venemaa homopaaridele.

Mul poleks midagi selle vastu, kui need kaks lõvi Sveta baaris lahti lastakse.

Ivan Makarov