Ettevõtja Olari Taal ei pea kolme erakonna loodud võimuliitu millekski hirmsaks

Eesti,
- Updated
©Sven Arbet/Ekspress Meedia
Olari Taal Maalehe toimetuses

Veel üks ettevõtja on välja öelnud, et EKRE pääs valitsusse on osa demokraatiast ja selleks meheks on Olari Taal.

Kuigi Eesti Ekspress sarjas Uusi Uudiseid nende inimeste arvamuste kajastamiste eest, kes kolme erakonna võimulepet kiidavad, teeb portaal seda ikkagi – miks me ei peaks rääkima neist, kes paanikaosakonnaga kaasa ei lähe?

Ettevõtja Olari Taal on öelnud selgelt: “Miks me peaks seda pelgama, kui Eesti rahvas nii hääletas?” Mis puutub koalitsioonierakondade programmidesse, siis teise sambaga kaotamist ei pea ta õigeks, kuid rahvahääletuse seadustamist toetab Taal täiega. “Selleks on aeg käes, et rahvas saaks valimiste vahelisel ajal rohkem otsustes kaasa rääkida,” ütles ta Postimehele.

Olari Taal ei ole otseselt maksureformi poolt, kuid leiab, et üldine debatt maksuteemadel oleks hädavajalik. Ta ütleb, et üldistes joontes on meie maksusüsteem püsinud ühesugusena kogu taasiseseisvusaja, aga maailm on edasi läinud. Taali sõnul maksustatakse praegu Eestis rikkaks saamist, mitte rikas olemist, nagu mujal arenenud maailmas.

Taali sõnul ei ole uut valitsust vaja karta. “Kui Eesti rahvas on andnud oma hääle nii, et selline koalitsioon on võimalik, siis miks me peaksime seda pelgama?” küsib ta.

Allikas: Postimees

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused