Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

ETV helgeid hetki võib leida Terevisiooni saatest

28.04.2023
NB! Vasakul ei ole Marju Länik!

Viimasel ajal olen taasavastanud enda jaoks ETV „Terevisiooni“. Esiteks ei ole sel ajal teistelt kanalitelt suurt eriti midagi vaadata, teiseks (või siiski esimeseks) on saatejuhtide valik ikka päris õnnestunud. Nad on sümpaatsed professionaalid.

Nad on ikka päris head meeleoluloojad, sealjuures mitte pisut labased lobamokad, nagu mõnes analoogses õhtuvööndi saates, vaid tõesti sundimatud sõnaosavad suhtlejad. Nii meelelahutuslikes kui ka tõsisemates hommikuintervjuudes ei olda ülemäära kallutatud, oma põhimõtetest peetakse kinni, kuid nendega mitte ei rünnata.

Sõbralik ja asjalik õhkkond, ja tänane Viljandi laululaste esinemine oli muidugi pärl. See oli elualget soojendav kevadpäike. Palju-palju päikest. Kui meil on sellised lapsed, siis Eestil on kindlasti tulevikku. Põhja-Sakala lasteansambel „Folkista“ tahab plaadi välja anda. Vaadake saadet ja aidake.

Seda enam et koalitsioon kavatseb just sellistelt lastelt ja nende peredelt raha ära võtta.

Ajalehtede tutvustused on muidugi naljakad – külalised valivad paar pealkirja ja siis nende teemal improviseeritakse neljakesi. Millegipärast jääb mulje, et needki teemad on toimetaja poolt eelnevalt sanktsioneeritud. Aga pole hullu. Vähemalt täna.

Täna jäi meelde ka üks päris ere stiilinäide: kena ja sõnaosava uudistelugeja make up langes kokku ühe uudise, nimelt täna algava 18. Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali HÕFF 2023 teema ja videoga.

Oli see juhus või mitte – aga miks mitte.

Hea elamus – kahju, et homme on laupäev ja Terevisiooni ei ole. Punane töölispüha tuleb ka vahele, nii et alles teisipäeval…

Ivan Makarov