Europarlamendi rahvuslik fraktsioon peab esimest kongressi

Eesti,
- Updated
speakers

Sel neljapäeval ja reedel toimub Milanos Euroopa Parlamendi fraktsiooni Rahvuste ja Vabaduse Euroopa esimene ametlik kongress, teatas fraktsioon oma pressiteates. Rahvuste ja Vabaduse Euroopa koondab patriootlikke europarlamendi saadikuid kaheksast riigist.

Rahvuste ja Vabaduse Euroopa (ENL) asutati 15. juunil 2015 pärast pikki läbirääkimisi Prantsuse Rahvusrinde, Hollandi Vabaduspartei, Itaalia Põhjaliiga, Austria Vabaduspartei, Belgia Vlaams Belangi ja Poola Uute Parempoolsete Kongressi vahel. 36 liikmega fraktsiooni kuuluvad ka Suurbritannia Iseseisvuspartei europarlamendi saadik Janice Atkinson ja Rumeenia konservatiiv Laurentiu Rebega.

Vastavalt pressiteatele toimub kongress “vabama ja tugevama Euroopa” lipukirja all ning keskendub immigratsioonikriisile ja terrorismile, mis “ohustab iga meie rahvast”.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused