Eurosaadik Marina Kaljurand ronis seksuaalvähemuste barrikaadile

Eesti,
©AFP/Scanpix

Sots Marina Kaljuranna valijatel on ilmselt kasulik teada, millega tegeleb nende väljavalitu.

LGBT Eesti kirjutas enam kui kuu aja eest, 17. detsembril 2019 oma FB-lehel: “Meil käis külas Euroopa Parlamendi saadik Marina Kaljurand, kes on äsja liitunud ka europarlamendi LGBT+ intergrupiga. Rääkisime tööst Brüsselis, siinse kogukonna ja saadiku suhtest ja suhtlemisest ning konkreetsematest teemadest nagu küberahistamine ja koostöö politseiga. Üritusel osaldes ka võrdse kohtlemise volinik Liisa Pakosta, kes lisas vestlusesse kohalikku konteksti ja enda kogemusi LGBT+ teemadega.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seega siis on Marina Kaljurand liitunud homoagenda võrgustikuga ning edastab nende sõnumit nii Brüsselis kui ka Eestis. Venekeelsed valijad, kes on Eestis teatavasti homoseksualismi osas eestlastest märgatavalt kriitilisemad, peaksid sellest samuti oma järeldused tegema.

Mis aga puutub volinik Liisa Pakostasse, siis tema töö näeb küll ette võrdse kohtlemise jälgimist, aga seda ametit ei saa pidada, kui ollakse nii jäigalt ühe seksuaalsest ideoloogiliseks muudetud vähemuse poolel.

Kommentaarid

One commentOn Eurosaadik Marina Kaljurand ronis seksuaalvähemuste barrikaadile

  • Avatar
    Leo Viller

    Tuleb välja, et Kaljuranna poolt hääletanud virtuaalsed ( st olematud ) e – valijad on kuidagi homodeks hakanud

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused