Facebooki loodi grupp “Usume M.V Wooli” ning esmaspäeval on plaanis meeleavaldus

Eesti, Uudised,
©Scanpix

Listeeriaskandaali mattunud kalatootja M.V Wooli toetuseks sel nädalal loodud Facebooki grupp “Usume M.V Wooli” on täna hommikuks kogunud üle 2000 toetaja.

Esmaspäeval on neil plaanis Toompeal meelt avaldada, kuigi pigem oleks neil mõistlik piketeerida VTA ukse taga.

Veterinaar- ja toiduamet (VTA) käskis esmaspäeval perefirma M.V.Wooli Harku ja Vihterpalu tehase sulgeda ning kogu laoseisu hävitada. Kokku on ettevõttel laovarusid kahe miljoni euro väärtuses. Otsuse tõttu võib töö kaotada 150 ettevõtte töötajat.

Eile levis grupis üleskutse liituda meeleavaldusega Toompeal, mis toimub esmaspäeval kell 10-11.

UU

Kommentaarid

One commentOn Facebooki loodi grupp “Usume M.V Wooli” ning esmaspäeval on plaanis meeleavaldus

  • Avatar

    Kui ametnikud ei märka et midagi on valesti nende suhtumises ja käitumises, siis peale selle et siit nähtub ametnike tegelik pale, võime me teha ka järeldusi ametnike ringkonna kohta. Nad peavad olema üdini sellises keskkonnas, kus mitte keegi ei pea millekski tegelikult omavolitsemist, hambussejäänule “ära keeramist”. Kuidas muidu seletada tehase sulgemise otsust ILMA vastava haldusala ministri kooskõlastuseta? Mart ütles selgelt, et tema pole sellist kooskõlastust andnud, Järvik samuti mitte. Seega, kes oli see minister siis…? Ega ometi sm. indrek kasela?
    Vastus saab olla vaid selles et nendes ringkondades (või peaks ütlema: leibkondades?) on see omavoli igapäevane elu osa ja seetõttu ei tundugi see kuidagi imelik.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused