Facebooki loodi grupp “Usume M.V Wooli” ning esmaspäeval on plaanis meeleavaldus

Eesti, Uudised,
©Scanpix

Listeeriaskandaali mattunud kalatootja M.V Wooli toetuseks sel nädalal loodud Facebooki grupp “Usume M.V Wooli” on täna hommikuks kogunud üle 2000 toetaja.

Esmaspäeval on neil plaanis Toompeal meelt avaldada, kuigi pigem oleks neil mõistlik piketeerida VTA ukse taga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Veterinaar- ja toiduamet (VTA) käskis esmaspäeval perefirma M.V.Wooli Harku ja Vihterpalu tehase sulgeda ning kogu laoseisu hävitada. Kokku on ettevõttel laovarusid kahe miljoni euro väärtuses. Otsuse tõttu võib töö kaotada 150 ettevõtte töötajat.

Eile levis grupis üleskutse liituda meeleavaldusega Toompeal, mis toimub esmaspäeval kell 10-11.

UU

One commentOn Facebooki loodi grupp “Usume M.V Wooli” ning esmaspäeval on plaanis meeleavaldus

  • Avatar

    Kui ametnikud ei märka et midagi on valesti nende suhtumises ja käitumises, siis peale selle et siit nähtub ametnike tegelik pale, võime me teha ka järeldusi ametnike ringkonna kohta. Nad peavad olema üdini sellises keskkonnas, kus mitte keegi ei pea millekski tegelikult omavolitsemist, hambussejäänule “ära keeramist”. Kuidas muidu seletada tehase sulgemise otsust ILMA vastava haldusala ministri kooskõlastuseta? Mart ütles selgelt, et tema pole sellist kooskõlastust andnud, Järvik samuti mitte. Seega, kes oli see minister siis…? Ega ometi sm. indrek kasela?
    Vastus saab olla vaid selles et nendes ringkondades (või peaks ütlema: leibkondades?) on see omavoli igapäevane elu osa ja seetõttu ei tundugi see kuidagi imelik.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused