Feministeeriumis räägitakse maksumaksja raha eest, mis tunne on olla musta- või pruuninahaline keha 

Eesti,
©Andres Putting/Ekspress Meedia
Feministid ei varjagi, et nad on multikulti löögirusikas.

Nii nagu geiagenda puhul väidetakse, et see ei pidavat kusagil nähtav ja seega ka mitte olemas olema, nii on ka teiste “multikultiväärtustega” – need imbuvad ise vaikselt sisse, et siis järsku reaalsus olla.

Feministeeriumi kontoris on tulemas ettekanne “Antirassistlik aktivism” ja vestlus Monica Gathuo’ga, mida modereerib Airi Triisberg. Üritust toetab Eesti Kultuurkapital – seega taas üks puukide pesitsuskoht, kuhu maksumaksja raha ideoloogiliseks kasvatustööks läheb.

Monica Gathuo tutvustab oma kogemuste najal rassismivastaseid algatusi afro-soomlaste kogukondades, kirjutatakse teates.

“Mis tunne on Soomes olla musta- või pruuninahaline keha? Kuidas käsitletakse afro-soomlaste ja teiste tumedanahaliste inimeste kogemusi meedia- ja kultuuriväljaannetes ning iseäranis sellistes, mille eestvedajad on ise afro-soomlased? Millised strateegiad on andnud tulemusi afro-soomlaste kogukondade kokkutoomisel? Millist rolli mängib feminism rassismivastases kogukonnatöös? Mida on meil Eestis naaberriigi kogemustest õppida?”, on kirjeldatud teemasid.

“Monica Gathuo on Antirassistliku Meediaaktivismi Ühenduse (ARMA) eestvedaja. ARMA kasutab uurimistöö, aktivismi ja kunsti vahendeid, et teavitada ja sensibiliseerida Soome ühiskonda rassismi teemadel. ARMA eestvedajateks on afro-soomlased ja tumedanahalised inimesed,” selgitab feministeerium.

Ei ole olemas mingeid afro-soomlasi – on soomlased ja aafriklastest sisserändajad. Samamoodi pole olemas ka Kaljulaid venekeelseid ja mustanahalisi eestlasi – seda hoolimata feministide märgadest unistustest. Soomele aga on sisserändajad teinud väga palju halba – meenutagem kasvõi Turu ja Oulu sündmusi.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused