FOTO: Järjekordne tööluus: Riigikogus arutati Eesti tulevikku, aga kus oli enamik saadikuid?

Eesti,
- Updated
©UU
Riigikogu

Täna toimus Riigikogus Riigikantselei strateegiabüroo korraldatav arutelu „Eesti 2035“, aga peamiselt olid kohal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed ja Riigikogu ametnikud. Ülejäänud erakondade esindajad olid loendatavad ühe käe sõrmedel.


„Eesti 2035” on riigi pikaajaline strateegia, mille loomise eesmärk on kasvatada ja toetada meie inimeste heaolu nii, et Eesti oleks ka kahekümne aasta pärast parim paik elamiseks ja töötamiseks. Strateegia annab ühtse suuna erinevate valdkondade poliitikakujundajatele ja otsustajatele ning eurorahade kasutamisele.

Saadikute tööluus olulistelt aruteludelt pole kaugeltki harv nähtus. Nädal tagasi toimunud Riigikogu istungilt, kus arutati Eesti teadus- ja arendustegevuse olukorda, ei võtnud osa enamik sotse ja reformierakondlasi. Saalis olid peamiselt EKRE, Isamaa ja mõned Keskerakonna saadikud. (Vaata fotot SIIT!)

UU

Kommentaarid

One commentOn FOTO: Järjekordne tööluus: Riigikogus arutati Eesti tulevikku, aga kus oli enamik saadikuid?

  • Avatar
    uskmatu-toomas

    Saadikute arvu tuleb kiires korras kärpida,nende kabinettidest diivanid koristada jne. aga selle asemel arutatakse nendele abide määramise vajadusest !

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused