FOTO: Järjekordne tööluus: Riigikogus arutati Eesti tulevikku, aga kus oli enamik saadikuid?

Eesti,
- Updated
©UU
Riigikogu

Täna toimus Riigikogus Riigikantselei strateegiabüroo korraldatav arutelu „Eesti 2035“, aga peamiselt olid kohal Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed ja Riigikogu ametnikud. Ülejäänud erakondade esindajad olid loendatavad ühe käe sõrmedel.


„Eesti 2035” on riigi pikaajaline strateegia, mille loomise eesmärk on kasvatada ja toetada meie inimeste heaolu nii, et Eesti oleks ka kahekümne aasta pärast parim paik elamiseks ja töötamiseks. Strateegia annab ühtse suuna erinevate valdkondade poliitikakujundajatele ja otsustajatele ning eurorahade kasutamisele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Saadikute tööluus olulistelt aruteludelt pole kaugeltki harv nähtus. Nädal tagasi toimunud Riigikogu istungilt, kus arutati Eesti teadus- ja arendustegevuse olukorda, ei võtnud osa enamik sotse ja reformierakondlasi. Saalis olid peamiselt EKRE, Isamaa ja mõned Keskerakonna saadikud. (Vaata fotot SIIT!)

UU

One commentOn FOTO: Järjekordne tööluus: Riigikogus arutati Eesti tulevikku, aga kus oli enamik saadikuid?

  • Avatar
    uskmatu-toomas

    Saadikute arvu tuleb kiires korras kärpida,nende kabinettidest diivanid koristada jne. aga selle asemel arutatakse nendele abide määramise vajadusest !

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused