FOTOD: EKRE jagas lastele advendirõõmu

Eesti,
- Updated

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kohalik aktiiv pakkus pühapäeval 27. 11 Pärnu lastele rohkelt advendirõõmu.

Pärnus on aastaid olnud traditsiooniks Rüütli platsil advendi tule süütamine. Päevakohase kõne peab linnapea ja kirikuõpetaja. Kohale tulnud kodanikud saavad oma kaasavõetud laternasse süüdata oma advendi tule, et see siis koju kaasa viia. Rahvast on alati palju. Nii ka seekord. Kogu Rüütli plats oli tihedalt täis.

EKRE Pärnumaa juhatus otsustas, et advendiaeg on rahu ja rõõmu aeg ning inimestele on erakondade poolt liigagi palju pakutud “musta pesu pesemist” ning sel korral minnakse rahva hulka maiustusekottidega ja pakkuda inimestele lihtsalt häid emotsioone.

Rahvuskonservatiivide pärnakatest meeskond kinnitas pühapäeva õhtul positiivse suhtlemise vajalikkust. Lapsed olid ootusest elevil kui läbi Rüütli tänava tuisanud EKRE jõulumees koos punamütsides päkapikkudega kiirel sammul Rüütli platsile saabus. Koguneti jõulumehe ümber, et pakki saada, nii varajast jõulutaati on ju harva näha.

“Rõõmu oli palju, kuid kahjuks said ligi 500 kommikotti paarikümne minutiga otsa,” ütles ringkonna esinaine Helle Kullerkupp Uutele Uudistele. “Lastel ja ilmselt ka nende vanematel ei saa kommidest kunagi küll ja kotte võinuks enamgi kaasas olla. Kuid kuna kohalikud rahvuskonservatiivid pakkisid ja valmistasid neid ise õhtuti, peale tööpäevade lõppu, siis selleks korraks rohkem valmistuda ei jõutud.”

Kuna aga jagajatel oli rõõmu ning lusti palju, otsustati ka igal järgmisel nädalavahetusel adventi tähistama tulla ja soovida kõikidele rahulikku jõuluootust.

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused