FOTOD: EKRE jagas lastele advendirõõmu

Eesti,
- Updated

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kohalik aktiiv pakkus pühapäeval 27. 11 Pärnu lastele rohkelt advendirõõmu.

Pärnus on aastaid olnud traditsiooniks Rüütli platsil advendi tule süütamine. Päevakohase kõne peab linnapea ja kirikuõpetaja. Kohale tulnud kodanikud saavad oma kaasavõetud laternasse süüdata oma advendi tule, et see siis koju kaasa viia. Rahvast on alati palju. Nii ka seekord. Kogu Rüütli plats oli tihedalt täis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EKRE Pärnumaa juhatus otsustas, et advendiaeg on rahu ja rõõmu aeg ning inimestele on erakondade poolt liigagi palju pakutud “musta pesu pesemist” ning sel korral minnakse rahva hulka maiustusekottidega ja pakkuda inimestele lihtsalt häid emotsioone.

Rahvuskonservatiivide pärnakatest meeskond kinnitas pühapäeva õhtul positiivse suhtlemise vajalikkust. Lapsed olid ootusest elevil kui läbi Rüütli tänava tuisanud EKRE jõulumees koos punamütsides päkapikkudega kiirel sammul Rüütli platsile saabus. Koguneti jõulumehe ümber, et pakki saada, nii varajast jõulutaati on ju harva näha.

“Rõõmu oli palju, kuid kahjuks said ligi 500 kommikotti paarikümne minutiga otsa,” ütles ringkonna esinaine Helle Kullerkupp Uutele Uudistele. “Lastel ja ilmselt ka nende vanematel ei saa kommidest kunagi küll ja kotte võinuks enamgi kaasas olla. Kuid kuna kohalikud rahvuskonservatiivid pakkisid ja valmistasid neid ise õhtuti, peale tööpäevade lõppu, siis selleks korraks rohkem valmistuda ei jõutud.”

Kuna aga jagajatel oli rõõmu ning lusti palju, otsustati ka igal järgmisel nädalavahetusel adventi tähistama tulla ja soovida kõikidele rahulikku jõuluootust.

 

One commentOn FOTOD: EKRE jagas lastele advendirõõmu

  • Avatar

    Andmeid ei avalikustata?! Teie ju saate nad teada ja see on samatähenduslik avalikustamisega. Soovitan teha eelmodereeritud kommentaarium, kus labane sõim ja laimul põhinev kriitika jääb kõrvale, aga asjalikud märkused täiendavad artikleid. Igatahes paistab, et teie praegune kommentaaride süsteem ei tööta, kommentaare praktiliselt ei ole.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused