FOTOD: Henn Põlluaas esitles Viru Keskuses trükisooja sotside välimäärajat ehk raamatut “Sotsid. Interrinde teine tulemine.”

Eesti,
- Updated
©UU
Henn Põlluaasa raamatu „Sotsid. Interrinde teine tulemine“ esitlus 25. veebruaril 2019 Viru keskuse Rahva Raamatus.

Teisipäeval esitles EKRE poliitik Henn Põlluaas Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses oma raamatut “Sotsid, interrinde teine tulemine”, mis on nüüd ka müügis.

Intervjuus rääkis Henn Põlluaas köite sünniloost. Tema sõnul ei olnudki tal algselt kavas raamatut kirjutada, aga seda infot sotside varjatud tagurlikust poliitikast tuli sedavõrd palju, et lõpuks oli kaante vahele panekuks piisavalt materjali.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Autor ütleb, et kõik raamatus kirjas olev põhineb reaalsetel sündmustel ja tõestatud materjalidel, lisaks on ta sotside tausta juurde toonud ka nende ajaloolisi tegemisi. Tema sõnutsi näitab kogu raamat seda, kuivõrd inim- ja rahvusriigivaenulik on kogu sotside ideoloogia ja kuidas seda kannavad edasi tänased Anveltid ja Lauristinid. “Loodan, et seda raamatut lugedes teeb mõnigi inimene, kes muidu hääletaks sotside poolt, eelseisvatel valimistel hoopis teise valiku, ja seda EKRE poolt,” lausus Henn Põlluaas.

Sotside tunnuslilledega kaanekujundus ehk kolm närtsinud roosi lumel viitavad tema sõnul sellele, kuidas punase ideoloogiaga käib alati kaasas surm.

Raamatus jutustatakse sotside osalusest korruptsioonis ja petusüsteemides, homoühingute toetamisest maksumaksja rahaga, sallivusrünnakutest ühiskonna ja eriti EKRE vastu, SDE vastandumisest rahvusriiklusele ja põhiseaduslikule korrale, nende rollist kooseluseaduse läbisurumises ja vihakõnede kriminaliseerimise korraldamises, sotside toetusest massiimmigratsioonile, rändepakti läbisurumisest ja paljust muust.

“Paistab olevat põhjalik töö ja huvitav lugemine. Igal juhul väga tänuväärne, et ülevaade sotside vääritust tegevusest ühiskonna aluseks olevate ideaalide ja põhimõtete lammutamisel on saanud kaante vahele,” ütles Henn Põlluaasa raamatu kohta sihtasutuse Perekonna ja Traditsioonide Kaitseks juhatuse esimees Varro Vooglaid.

“Sain Hennu raamatut lapata enne autorit. Ja olen ilmselt ka raamatu esimene ostja. Igatahes sotside välimääraja on mul autori pühendusega olemas. Oluline abimees sotside poolt sogaseks aetud poliitikavees orienteerumiseks,” kirjutas sotsiaalmeedias kirjanik Roland Tõnisson.

Raamatu tiraaž on 1000 eksemplari ning seda saab osta Apollo ja Rahva Raamatu kauplustest.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused