FOTOD: Konservatiivne Rahvaerakond ehitab Tallinna promenaadid ja roogib linnavalitsusest välja vargamentaliteedi

Eesti,
- Updated
Martin Helme
©Kalev Lilleorg
Martin Helme

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) esitles Estonia Talveaias kohalike valimiste Tallinna programmi. EKRE Tallinna linnapeakandidaat Martin Helme kirjeldas seda kui moodsat ja selgelt tulevikku vaatavat.

„Me tahame, et Tallinnasse ei tuldaks vaatama ainult meie kaunist vanalinna, vaid siin oleks ka muid turismimagneteid. Kui valijad meid usaldavad, teeme Tallinnast tõelise merelinna ja ehitame Meriväljast Kakumäe ja Paljassaareni välja kaunid, valgustatud ja turvalised rannapromenaadid. Samuti soovime koostöös erasektoriga rajada pealinna Põhjamaade kõige suurema ja moodsama meelelahutuspargi ning panna Tallinna sadamate vahel käima laevaliini,“ kirjeldab Martin Helme EKRE plaane Tallinnas.

Mis puudutab paljusid tallinlasi nörritavat liikluskorraldust, siis kavatseb EKRE võimule saades ehitada välja ülelinnalise jalgrattateede võrgu, viia auto- ja bussiliiklus olulistes liiklussõlmedes kiiremat sõitu võimaldavatesse maa-alustesse tunnelitesse ja kaasajastada ühistranspordi liine ja graafikuid. „Igal juhul vähendame tasulise parkimise ala ja hinda. Autojuhtide kiusamise ja alavääristamise peab lõpetama.“

Helme rõhutab, et Tallinnast peab saama vargavaba linn. „Me teeme kõik selleks, et lõpetada Tallinnas arutu raiskamine, hangete omadele mängimine ja kõige lihtlabasem onupojapoliitika. Tallinn on väärt enamat!“

EKRE esinumbrid Tallinnas:

Mare Liiger, Põhja-Tallinna linnaosa esinumber. Erakorralise meditsiini spetsialist ja koolitaja, sotsiaaltöö ja narkoennetustöö spetsialist.

Wesse Allik, Nõmme linnaosa esinumber. Väikeettevõtja, kirjutanud kolumneid.

Kairet Remmak-Grassmann, Pirita linnaosa esinumber. Sotsiaalpedagoog, lasteaia direktor, tegeleb vabatahtlikuna perenõustamise ja väikeste laste nõustamisega, EKRE naisorganisatsiooni aseesimees.

Kersti Kracht, Lasnamäe linnaosa esinumber. Ettevõtja, ettevõtlusspetsialist, maksuspetsialist.

Urmas Reitelmann, Kristiine linnaosa esinumber, linnavolikogu esimehe kandidaat. Kaitseliidu spetsialist, pikaajaline ajakirjanik, produtsent, eraettevõtja, Erna ja Pitka retkede eestvedaja.

Helle-Moonika Helme, Kesklinna esinumber. Mart Helme abikaasa, muusik, kolumnist.

Urmas Espenberg, Haabersti esinumber. EKRE Põhja-Tallinna ringkonna esimees, juhatuse liige, fraktsiooni nõunik. Varem olnud ettevõtja, kirjutanud raamatuid, filosoof.

Martin Helme, Mustamäe esinumber ja linnapeakandidaat. Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees.

 

 

EKRE VALIMISPLATVORM TALLINNAS

Tallinn korruptsioonivabaks!
Lõpetame (ja eritingimusteta!) korruptsiooni, raiskamise, hangete omadele mängimise ja äraostetava mõtteviisi. Tuld korruptantide pihta!

Pealinn peab olema eesti keele ja meele kants!
Teeme nelja aastaga kõik Tallinna lasteaiad eestikeelseks ja viime ka venekeelsed koolid järk-järgult täielikult üle eestikeelsele õppele, alustades 1. klassist. Hoiame eestluse tuld!

Me ei luba muuta Eesti pealinna multikulti getoks!
Keeldume kvoodiimmigrantide paigutamisest linna elupindadele. Linnale kuuluvad korterid peavad aitama hädasolevaid eestlasi. Kvoodipagulasi tohib Tallinna tuua ainult linnavõimu eelneval loal. Välistame mošee ehituse Tallinnasse. Tuld immigrantide maaletoojate pihta!

Ajupesu koolidest ja lasteaedadest välja!
Peredesse sünnivad poisid ja tüdrukud. Me ei luba suruda koolidesse ja lasteaedadesse sooneutraalsust, homopropagandat, multikultit või muid eestlaste elujõudu pärssivaid võõraid äärmusideoloogiaid. Lapsed peavad saama koolist parima hariduse, eestimeelse kasvatuse ja eluterved väärtushoiakud. Toetame lastele isamaalise kasvatuse andmist. Tuld hariduse lagastajate pihta!

Korraldame tänavapuhastuse igal aastaajal!
Tallinna tänavad peavad olema puhtad igal aastaajal. Talvel koristame lund, porisel ajal hakkame tänavaid pesema nagu paljudes teistes maailma linnades. Võtame linna kanda lumekoristuse kõnniteedelt eramajade aedade taga, sest eakatele käib see töö üle jõu. Tallinn vajab puhastustuld!

Rohkem politseipatrulle tänavatele!
Inimesed peavad kõigis Tallinna linnaosades saama end igal kellaajal tunda turvaliselt. Tuld kaakide pihta!

Lõpetame ummikud ja autojuhtide kiusamise!
Senine linnavõim ei ole Tallinna liikluse korraldamisega hakkama saanud. Ehitame välja ülelinnalise jalgrattateede võrgu, viime auto- ja bussiliikluse olulistes liiklussõlmedes kiiremat sõitu võimaldavatesse maa-alustesse tunnelitesse, tänapäevastame ühistranspordi liine ja graafikuid. Vähendame tasulise parkimise ala ja hinda. Näitame sujuvale liiklusele rohelist tuld!

Paneme Tallinna sadamate vahel käima meretrammi!
Kakumäe, Lennusadama, Vanasadama ja Pirita sadama vaheline ühistranspordiliin muudab pealinnas liiklemise nii linlaste kui ka turistide jaoks mugavamaks ja mitmekülgsemaks. Näitame meretrammile majakatuld!

Rajame mere äärde promenaadid!
Tallinn kui merelinn on praegu ainult sõnakõlks. Ehitame Meriväljast Kakumäe ja Paljassaareni kaunid, valgustatud, turvalised rannapromenaadid, kus saab sportida, kohvitada, lastega mängida ja piknikku pidada. Tuld grillimasinasse!

Lõpetame närvesööva ja majandust pidurdava munitsipaalbürokraatia!
Eesti inimeste jõukus kasvab üksnes siis, kui Eesti ettevõtetel läheb hästi. Ettevõtluse suurimad pidurid on arutu bürokraatia ja lõputu ametnikearmee oma käskude-keeldudega. Kuulutame sõja munitsipaalbürokraatiale, sest linnavõimust peab saama ettevõtja partner. Tuld ülereguleerimise pihta!

Aitame abivajajaid!
Tõstame omaste hooldamise toetuse riikliku miinimumpalgani (2017. aastal 470 eurot) kuus ja parandame taastusravi kättesaadavust. Kindlustame erivajadustega lastele personaalse õppe. Hoiame hoolimise tuld!

Sünnitoetus 1000 euroni ja ranitsatoetus 500 euroni kuus!
Lapsed on meie suurim ja kalleim vara. Ilma lasteta kaoks varsti eesti keel, kultuur ja omariiklus. Et sünniks rohkem lapsi, hakkame maksma 1000 eurot laste sünnitoetust ja 500 eurot 1. klassi minejate ranitsatoetust. Tuld laste eest!

Rajame Tallinnasse esindusliku teemapargi!
Tallinn vajab senisest rohkem turismimagneteid. Ehitame Tallinnasse koostöös erasektoriga Põhjamaade kõige suurema ja moodsama meelelahutuspargi. Roheline tuli teemapargile!

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused