FOTOD: Rahvuskonservatiivide poolt saab anda hääle 72 omavalitsuses

Eesti,
- Updated
EKRE esimees Martin Helme ja Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni nõunik Kadri Vilba viimas erakonna valimisnimekirju Tallinna linna valimiskomisjonile.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tuleb oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel oma nimekirjaga välja 72 omavalitsuses. EKRE nimekirjades kandideerib kokku ligi 1400 inimest.

 

EKRE esimehe Martin Helme sõnul läheb erakond valimistele tugevamini kui kunagi varem. „Võrreldes nelja aasta taguse omavalitsuste valimisega on meil nii nimekirju kui ka kandidaate kaks korda rohkem. Peale selle kasvas meie erakond äsja 10 000-liikmeliseks,“ ütles Helme.

Helme sõnul peab erakond, mis tahab esindada suure osa rahva huve, olema tugev ka omavalitsustes, mitte ainult parlamendis.

„Kui mitmed teised parteid panevad oma liikmeid kandideerima valimisliitudesse, siis meie leiame, et erakonna nimekiri suudab oma põhimõtteid kaitsta oluliselt paremini kui valimisliidud, mis koosnevad tihti väga erinevate huvide ja ebaselge maailmavaatega inimestest,“ ütles Helme.

„Meie soov on anda valijale kindlus, et nendes linnades ja valdades, kus on võimul EKRE, aetakse poliitikat, mis on kooskõlas meie erakonna programmi ja väärtustega.“

EKRE alustab aktiivset valimiskampaaniat tänavatel, televisioonis ja sotsiaalmeedias 13. septembril.

UU

 

EKRE esimees Martin Helme ja Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni nõunik Kadri Vilba esitasid täna erakonna valimisnimekirjad Tallinna linna valimiskomisjonile.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused