GALERII Sellised toredad inimesed nautisid tõrvikurongkäiku

Eesti, Uudised,
- Updated

Vastupidiselt sellele, kuidas püütakse mõnes meediakanalis kujutada üha populaarsemaks muutuval emotsionaalsel rahvuslikul tõrvikurongkäigul osalejaid, on tegelikkus selline, nagu on näha juureasolevast fotogaleriist.

Vabariigi sünnipäeva tuli külmavõitu veebruariõhtul tungal käes tähistama ligi kümme tuhat rõõmsameelset ja positiivset inimest, kes samal ajal kui Viljandis pidas eliit pingviinide paraadi, sammus rahulikult küünanukitunnet tajudes õlg õla kõrval Tallinna vanalinna tänavail. Nende inimeste sea oli vanu ja noori, mehi ja naisi, peresid ja sõpruskondi, aga oli ka sõpru naaberriikidest ja heatahtlikke uudistajaid kaugemaltki.

 

Kommentaarid

2 commentsOn GALERII Sellised toredad inimesed nautisid tõrvikurongkäiku

  • Avatar

    Aga seal üritusel paistavad ka omasooiharad olema. Miks muidu rõngad ninas?

    • Avatar

      Kui omasooiharaid on mingi umbes 2%, siis peaks neid Eestis olema umbes 26 tuhat. Need kes seal geiparaadidel käivad on ilmselt mingi omasooiharate vähemus ja ilmselt on nendel geiparaadidel ka pool rahvas kes ei ole isegi omasooiharad vaid on lihtsalt radikaalsed feministid või vasakäärmuslased. Miks meil peaks midagi olema omasooiharate vastu, kui nad ei nõua endale eriõigusi, ei trügi lasteaedadesse ja ei käi geiparaadidel.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused