Geikogukond kutsus enne laulupidu lehvitama vikerkaarelippe, kuid korraldajad keelasid õnneks nii lipud kui ka alastuse

Eesti,
©Scanpix
Teatud kogukond on suutnud vikerkaarevärvid ära lörtsida

Kuigi seksuaalvähemusi esindav LGBT+ kogukond kutsus inimesi vikerkaarelippudega laulupeole ja rongkäiku jälgima, siis rahvas säilitas terve mõistuse ja rahva rõõmupeol polnud peale sini-must-valgete rahvuslippude muid värve ja atribuutikat näha.

Veelgi enam: Eesti LGBT Ühingu kommunikatsioonijuhi Kristiina Raua sõnul paluti esmakordselt laulupeole lastud geikoor Vikerlased tulla kohale mitte paljalt ja jätta vikerkaarelipud koju.

Läkski nii, et paljalt keegi rongkäigus ei osalenud, kuid kui meenutada hiljutist homoparaadi Helsingis, siis oleks see vast jube vaatepilt olnud ning rikkunud tõrvana meepotis kogu eesti rahva peo.

Küll aga limpsas meedia Vikerlaste peale keelt ning sama palju, kui tantsupeol kihlunud paarist, räägiti ka neist üksjagu.

Nõnda rõõmustas Raud Delfile, et keegi hüüdis publiku hulgast neile „Elagu Vikerlased!“ ja saatma oli kutsutud trummimängija, et rahva võimalikku pahameelt vähendada.

Seksuaalvähemuste kõneisik lisas, et sest vastutulijaid ei pannud Vikerlasi tähelegi. Küll see võis provokaatoritele ikka valus laks olla!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused