Ghana lesknaised said kingiks kitse nimega EKRE

Eesti,
- Updated
ekre

Eelmisel nädalal Ghanas arengukoostöö-teemalisel visiidil käinud riigikogu liige Henn Põlluaas kinkis kolmele kohalikule lesknaisele EKRE poolt kitse.

“Kitsed on seal hulga väiksemad kui Eestis ja olgugi see võib meile tunduda ehk naljakana, kuid kits on omamoodi investeering või elatisfond, mis paljunedes annab sissetuleku ja kindluse tuleviku jaoks,” kirjutas Põlluaas sotsiaalmeedias.

“Värsked kitseomanikud olid igatahes väga tänulikud ja õnnelikud. Kitse omatakse koos, talled, keda sünnib kaks korda aastas, jaotatakse omavahel ära. Need aitavad koolitada lapsi, maksta vajadusel haiglaarveid jne. Üks, juba varem Eesti annetajatelt kitse saanud leskproua laskis oma ülevoolava rõõmu näitamiseks hüüete „I am very, very happy!“ saatel lahti isegi vägeva neegritantsu.”

Kits sai nimeks EKRE, teatas visiidilt naasnud riigikogulane.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused