Globalist Sorose toetatav fond tunnustas skandaalset geilembelist kirikuõpetajat

Eesti,
Annika Laats
©Sander Ilvest/Postimees
Skandaalne naispastor Annika Laats on saanud geiagenda religioosseks suuvoodriks.

“Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina ise!” — see rahvaütlus sai neljapäeval veel kord kinnitust.

Avatud Eesti Fond andis 21. korda üle Koosmeele auhinna, mille laureaadiks on Harju-Risti kirikuõpetaja Annika Laats, keda fond tunnustab “tema vankumatu soovi eest otsida positiivset ühisosa ka siis, kui väärtuskonfliktid tunduvad ületamatutena.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegelikkuses võib Annika Laatsi tegevust pidada pigem ühiskonda lõhestavaks, sest just tema algatas kirikuõpetajana kooseluseaduse kaitsmist, mis tõi kaasa traditsioonilise perekonna pooldajate nördimuse. Vähemalt selles osa on ta väärtuskonflikte pigem õhutanud kui ületanud, positiivse ühisosa pigem lämmatanud kui äratanud.

Mitmed kirikutegelased eesotsas Evangeelse Luterliku kiriku peapiiskop Urmas Viilmaga mõistsid Laatsi seisukoha hukka. Äramärkimist väärib ka see, et pärast Laatsi heakskiitu geiagendale sai ta toetuse ateistlikult presidendilt Kersti Kaljulaidilt, kes ise ei soovinud oma ametisse astumisel religioosset õnnistust saada.

Avatud Eesti Fond on rahvusriiklust ja traditsioonilist perekonda lammutada sooviva miljardäri George Sorose rahastatav organisatsioon. Eakas rikkur paiskab oma raha mitmetesse projektidesse, mille eesmärgiks on muuta maailm multikultuurseks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused