Haakrist Keskerakonna kontoril tõestas, et svastikat sodivad vasakpoolsed või reformiliberid

Eesti,
- Updated
©Tiit Tamme/Õhtuleht
Ilmselt lähtuvad “natsiprovokatsioonid” otse siit ja otse “luureeksperdilt”!

Võimust ilma jäävate RE ja sotside provokaatorid ei vali enam vahendeid, märkamata, et paljastavad sel moel ennast.

Keskerakonna kesklinnas asuva kontori akendele soditi haakrist ja tähekombinatsioon LIT$, erakond kavatseb juhtumi politseisse anda, vahendab Postimees.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Tegemist on jõhkra vandaalitsemisega ning pöördume kahtlemata politsei poole,” ütles Keskerakonna pressiesindaja Andre Hanimägi Postimehele ning avaldas ühtlasi lootust, et teo tegija leitakse ja teda karistatakse. “On väga kahetsusväärne, et meie seas on selliseid inimesi, kes taolisi ühiskonda lõhestavaid sümboleid avalikku ruumi lisavad,” leidis Hanimägi.

Ilmselgelt ei sodinud seda haakristi aknale mitte keegi EKRE-st, nagu meedia tahaks väita, vaid hoopis vasakliberaalse leeri tegelane, reformikas, sots või veel keegi sallivuslastest – rahvuskonservatiivid ei hakkaks ju oma koalitsioonikaaslasi sel moel märgistama! Sodija on keegi, kes tahtis Keskerakonda natside soosijaks tembeldada!

Siit edasi aga saab olulise järelduse teha – kui haakrist peaks ilmuma sünagoogile või veel kuhugi, kus seda saab natsismiga seostada, siis tõenäoliselt on seda teinud jällegi mõni vasakliberaal, kes tahab sellega EKRE-le varju heita. Haakristide maalimine on lihtsalt juba käpas!

Täiesti kindlalt on ka rabi ümber toimunud intsident teadlik provokatsioon – liiga palju on kokkusattumusi.

Kogu see fašistide otsimine algas ju siis, kui EKRE-t kutsuti võimuläbirääkimistele – just siis hakkas eluktseline provokaator ajakirjaniku sildi all Vilja Kiisler natsijahiga pihta; just siis otsiti üles Jaak Valge paarikümne aasta tagused mõtted holocaust-i kohta ja nii edasi – keegi soovib väga Eestist natse leida ja neid välismaale tutvustada!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused