Haiglad saavad korraliku rahasüsti

Eesti,
©Uued Uudised

Riik teeb haiglaid korda ja tõsta valmisolekut kriisile reageerimiseks – valitsuse poolt kinnitatud eelarve järgi võetakse suurelt ette haiglavõrgu korrastamine ja haiglate uuendamine. Seda tehakse eelkõige euroraha abiga, mille valitsus tahab kiiremas korras kasutusele võtta. Seega toetame majandust ja lahendame samas ka tervishoiu probleeme.

Praeguse euroraha perioodist läheb valitsuskoalitsioonis EKRE-ga kokkulepitult haiglavõrgu korrastamiseks ja esmatasandi tervisekeskustele 30 miljonit eurot Euroopa Liidu toetust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Järgmise perioodi toetustest investeeritakse tervishoiuteenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi parandamiseks 515 miljonit eurot.

Siit saavad investeeringuid Viljandi maakonna haigla tervisekeskus ja psühhiaatriakliinik, Hiiumaa ja Järvamaa haiglate erakorralise meditsiini osakond, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Tartu Ülikooli Kliinikum, Ida-Viru Keskhaigla

Valitsus valmistub ka selleks, et riik oleks kriisiolukorras valmis kiirelt ühiskonda aitama. Politsei- ja piirivalveametile on kavas soetada kolm uut kiirabikopterit.

Lisaks pööratakse eritähelepanu sellele, et olla mitmetasandiliselt valmis COVIDiga seotud kriisiks..

Kokku läheb tervishoiu investeeringuteks 545 miljonit eurot.

Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Urmas Espenberg (EKRE) ütles, et talle teeb tervishoiu selline korralik rahasüst rõõmu, pidades seejuures oluliseks ka õdede palkade tõstmist.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused