Haridus- ja teadusministeerium rahastab venestamist kultiveeriva ajakirja väljaandmist

Eesti,
- Updated
Ajakiri Mitmekeelne Haridus
©UU
Ajakiri Mitmekeelne Haridus

Rünnakud eesti keele ja rahvuskultuuri vastu muutuvad aastast aastasse aina tugevamaks ja intensiivsemaks. Venestamine ei ole nüüd enam isegi hiiliv, vaid lausa avalik. Isegi riigi poolt Eesti põhiseaduse § 6-t (Eesti riigikeel on eesti keel) kaitsma pidav Haridus- ja teadusministeerium, annab sellesse oma üha suureneva panuse.

Augusti lõpus andis Narva kolledž välja ajakirja Mitmekeelne Haridus esimese numbri. Ajakiri hakkab väljaandjate sõnul ilmuma nii paberil kui ka elektrooniliselt kaks korda aastas. Ajakirja ilmumist toetab Haridus- ja teadusministeerium.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esimeses numbris arutletakse muuhulgas mitmekeelse hariduse mudelite üle. Nii näiteks võime ajakirjast lugeda Dmitri Jegorovi seisukohta, mille kohaselt puhtalt vene- või eestikeelsele kool on väga halb nähtus, kuna pole tema hinnangul kvaliteetne.

Osa ajakirja sisust kujutab aga endast otseselt juhendmaterjali sellest, kuidas teostada kultuurikatkestust ja minna eestikeelse õppe asemel üle mitmekeelsele õppele.

Kuvatõmmised ajakirjast “Mitmekeelne Haridus”.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused