Hea ja kurja võitlus Toompeal: rahva käest enam nõusolekut ei küsita

Eesti,
Anti Poolamets

Samal ajal kui Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed arutavad saalis mehe ja naise vahelise abielu mõiste panemist rahvahääletusele, peetakse teises Toompea lossi otsas salaläbirääkimisi homoabielude ja -lapsendamiste seadustamiseks. Eesti rahva käest enam nõusolekut ei küsita.

Riigikogu istungil oli tänaseks päevakorrapunktiks abielumõiste küsimuse panek rahvahääletusele ja kuigi Keskerakond tahtis peaminister Jüri Ratase tagasiastumise ja tekitatud valitsuskriisi valguses selle küsimuse päevakorrast üldse välja hääletada, oli EKRE selle ettepaneku vastu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii tutvustaski põhiseaduskomisjoni esimees Anti Poolamets Reformierakonna absurdseid ning riigivaenulikke parandusettepanekuid pooltühjale saalile, kus osalesid vaid EKRE liikmed.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused