Head isadepäeva, rahvusmeelsed Eesti isad!

Eesti,
- Updated
©Aldo Luud/Õhtuleht
Helika lasteaia lapsed joonistavad ja räägivad oma isast. Eleriini joonistus.

Täna on isadepäev ja sel puhul on põhjust tunnustada rahvuskonservatiividest isasid, kelle aetav poliitika on suunatud elutervele isa, ema ja lastega Eesti perele.

Alustuseks tuleks ära märkida, et erakonna tuntuimaid liidrid ja Riigikogu liikmed Mart ja Martin Helme on isaks vastavalt kuuele ja viiele lapsele. EKRE fraktsiooni nõunikul ja Põhja-Tallinna piirkonna juhil Urmas Espenbergil on lapsi neli, hiljuti rahvuskonservatiividega ühinenud Peeter Ernitsal samuti neli ja rahvasaadik Arno Sillal kolm järeltulijat, aga selliseid toredaid isasid paljude lastega on erakonnas tohutult. Ja ega ühe-kahe lapsega pered vähem väärt ole – rahvusriik vajab iga last, mitmes ta oma peres ka poleks.

Tublisid isasid on täis kogu Eesti ja neid on igas erakonnas, kuid ainult EKRE näeb oma prioriteedina eestlaste arvu ja osatähtsuse kasvu läbi paljude eesti laste sünni ning isal ja emal tugineva perekonna kaudu.

Isad on laste elus olulised – nad õpetavad poegi tõelisteks, isamaad ja oma rahvast kaitsvateks ning naisi austavateks meesteks ning on tütardele eeskujuks, milline peaks olema mees, kellega nad tulevikus oma pere loovad.

Tänane Eesti on tekitanud olukorra, kus paljud Eesti isad on sunnitud perele elatise teenimiseks välismaal töötama ja on seetõttu perest eemal. EKRE toob võimule saades nad koju oma laste juurde, luues tingimused, et nad siingi saaks normaalse sissetuleku välja teenida, ja et pered saaksid koos olla.

Head isadepäeva, Eesti isad!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused