Heldur-Valdek Seeder: Elmar Vaher on tüüpiline karjerist

Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher

Heldur-Valdek Seeder (Isamaa juhi Helir-Valdur Seederi vend) kirjutab oma Facebooki lehel, et PPA juht Elmar Vaher on tüüpiline süvariigi tankist ja karjerist.

Heldur-Valdek Seeder: „Elmar Vaher, kes sai ameti nõuetekohast haridust mitte omades ja riigi rahaga suunati peadirektorina riigi kooli haridust tagantjärgi omandama. Suutis selle omandada kaks aastat hiljem, kui oli tollasele siseministrile lubanud.

Käesoleval aastal selgus, et ka selle hariduse sai suures osas pettusega ehk olles politseipeadirektor, tegeles plagieerimisega. Aga edasi.

Kui mina sain 55 ehk 5 aastat vanemaks kui Vaher teised eripensionile vormistab, siis mulle vormistas võltsitud koondamise. Sest ma julgesin erakonda astuda ja valimistel kandideerida. Minul ühtegi piirangut ei olnud, Vaher tallas jalge alla põhiseaduse. Vaheri hariduse lugu näitab, et ta on sünnipärane süvariigi tankist. Minu kaasus näitab, et ta on ka räige valetaja.

Praegu on süvariigil hirm, et kui Vaher kõrvaldatakse, siis hakkab neid mineviku musti asju sealt PPA-st nagu Chicago rahapesumasinast tulema, ja uued rahavood vasakule keeratakse kinni.

31.10.2017 tappis politsei Transferwise´i asutaja Käärmanni venna Jaanus Käärmanni ja alustas massiivset desinformatsioonikampaaniat (Vaheri abikaasa on suhtekorraldusbüroo omanik, kes nõustas Pevkurit selle siseministriks oleku ajal igakuise arve alusel). Kogu oma ligi viieaastase blogipidamise kogemuse juures sai see minu ainsaks looks, mille ma mobiiltelefoni videote analüüsi põhjal blogisse toksisin. Arvuti oli katki, ise olin Hispaanias. Vaheri desinformatsioonikampaania oli niivõrd massiivne ja niivõrd demagoogiline, et ma ei saanud seda kirjutamata jätta. Postitus sai ligi 18000 lugemist, sest näitas tegelikku asjade käiku vastupidiselt desinformatsioonikampaanias kuvatavale. Käärmanni tapmise asi iseloomustab Vaherit – ülima karjeristi püüd näida, läbi räigete valede, häbematuse ja julmuste.“

Kommentaarid