Heldur-Valdek Seeder: Elmar Vaher on tüüpiline karjerist

Eesti,
©Scanpix
Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher

Heldur-Valdek Seeder (Isamaa juhi Helir-Valdur Seederi vend) kirjutab oma Facebooki lehel, et PPA juht Elmar Vaher on tüüpiline süvariigi tankist ja karjerist.

Heldur-Valdek Seeder: „Elmar Vaher, kes sai ameti nõuetekohast haridust mitte omades ja riigi rahaga suunati peadirektorina riigi kooli haridust tagantjärgi omandama. Suutis selle omandada kaks aastat hiljem, kui oli tollasele siseministrile lubanud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Käesoleval aastal selgus, et ka selle hariduse sai suures osas pettusega ehk olles politseipeadirektor, tegeles plagieerimisega. Aga edasi.

Kui mina sain 55 ehk 5 aastat vanemaks kui Vaher teised eripensionile vormistab, siis mulle vormistas võltsitud koondamise. Sest ma julgesin erakonda astuda ja valimistel kandideerida. Minul ühtegi piirangut ei olnud, Vaher tallas jalge alla põhiseaduse. Vaheri hariduse lugu näitab, et ta on sünnipärane süvariigi tankist. Minu kaasus näitab, et ta on ka räige valetaja.

Praegu on süvariigil hirm, et kui Vaher kõrvaldatakse, siis hakkab neid mineviku musti asju sealt PPA-st nagu Chicago rahapesumasinast tulema, ja uued rahavood vasakule keeratakse kinni.

31.10.2017 tappis politsei Transferwise´i asutaja Käärmanni venna Jaanus Käärmanni ja alustas massiivset desinformatsioonikampaaniat (Vaheri abikaasa on suhtekorraldusbüroo omanik, kes nõustas Pevkurit selle siseministriks oleku ajal igakuise arve alusel). Kogu oma ligi viieaastase blogipidamise kogemuse juures sai see minu ainsaks looks, mille ma mobiiltelefoni videote analüüsi põhjal blogisse toksisin. Arvuti oli katki, ise olin Hispaanias. Vaheri desinformatsioonikampaania oli niivõrd massiivne ja niivõrd demagoogiline, et ma ei saanud seda kirjutamata jätta. Postitus sai ligi 18000 lugemist, sest näitas tegelikku asjade käiku vastupidiselt desinformatsioonikampaanias kuvatavale. Käärmanni tapmise asi iseloomustab Vaherit – ülima karjeristi püüd näida, läbi räigete valede, häbematuse ja julmuste.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused