Kaljuranna toetajaks hakanud EKRE liikmest valijamees käitus ebaausalt

Eesti,
- Updated
raimond danilov

Eesti Konservatiivsesse Rahvaerakonda kuulunud Martna vallavolikogu noor valijamees Raimond Danilov (pildil), kes toetab presidendivalimistel Marina Kaljuranda, on EKRE Läänemaa ringkonna juhatuse liikme Helle-Moonika Helme hinnangul käitunud ebaausalt ja erakonda petnud.

„Ta enne rääkis kogu aeg, et muidugi toetab Mart Helmet ja annab talle allkirja. Kui valijameheks sai, siis äkki teatas, et ei annagi. Helistasin ja ütlesin talle, et nii ei ole aus.”

Helle-Moonika Helme sõnul on ajakirjanduses levitatud väide, nagu oleks Danilovit survestatud erakonnast lahkuma täiesti vale.

“Mina ei ole kedagi käskinud erakonnast lahkuda ja ma ei ole kellelegi survet avaldanud. Helistasin talle kui oma naabrimehele Martna vallas ja küsisin, mis juhtus. Siis ta teatas, et talle üldse meie erakond ja vaated ei meeldigi. Ütlesin lihtsalt, et äkki oleks siis ausam erakonnast välja astuda. Ausam oleks olnud välja astuda juba ammu. See oligi meie jutt,” ütles Helme.

Helme sõnul Danilov ja meedia kogu teema pea peale pööranud. “Selle ühe allkirja pärast ei jää meie sõit seisma. See ei ole üldse teema. Mina ei tea, kust see infooperatsioon käivitati. Ju see oli kellelegi kasulik.”

Üliõpilane Danilov ühines EKRE-ga pärast erakonna loomist 2013. aastal, vahetult enne kohalike omavalitsuste valimisi. Volikogusse pääses ta alles tänavu maikuus teise ekrelase asendusliikmena.

Fotol Raimond Danilov (Allikas: Facebook)

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused