Helle-Moonika Helme kutsub Elu Marsile: „Seiskem nende eest, kes ise enda eest seista ei saa!“

Rubriik Eesti On
- Updated
©UU
EKRE Riigikogu saadik Helle-Moonika Helme.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond toetab pühapäeval Tallinna vanalinnas toimuvat Elu Marssi ja kutsub oma liikmeid ja toetajaid kell 15 algavale rongkäigule ja sellele järgnevale kontserdile.

EKRE Riigikogu fraktsiooni liige Helle-Moonika Helme ütleb, et me võiksime saavutada muutuse suhtumises lastesse. „Et lapsed on toredad, nad on su sõbrad, mõtte – ja teekaaslased su maises elus. Mitte takistus millegi saavutamisel. Lapsed on kingitus. Nagu sinugi elu on sulle kingitus ja võimalus,“ ütleb Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kui me kaitseme metsa, loomi ja linde, siis võiksime kaitsta ka väikesi süütuid inimhingi. Vaesus ei ole argument tappa inimest, täpselt samuti nagu vaesus ei saa olla argument meie metsa mahamüümiseks. Või nagu ei saa olla see argumendiks loomade väärkohtlemisel ja hülgamisel.“

Helme sõnul on meie kõigi ülesanne pingutada, et kõik lapsed saaksid inimväärse elukeskkonna ja võimaluse sündida ja kasvada toredateks inimesteks, ühiskonna täisväärtuslikeks liikmeteks. Me ei peaks püüdma leida õigustusi, miks me jätkuvalt toetame ja tolereerime seda, et osa inimesi mitte iialgi, mitte kunagi ei saa võimalust elada, hingata, armastada – nagu meile see võimalus on antud,“ ütleb Helme.

„Meil kõigil siin on see imeline and olemas ja me peaksime olema selle eest tänulikud ja seisma nende eest, kes meie puuduliku mõtteviisi tõttu ei saa iial seda võimalust, kui me ütleme, et nende elu pole väärtuslik, et see elu ei loe… Nemad ise enda eest seista ei saa. Kui me suudaksime vaid mõistma hakata, mida me tegelikult teeme, kui võtame kelleltki võimaluse sündida, siis on see juba samm edasi. 21. sajandil ei pea kelleltki elu võtmine olema enam pereplaneerimise vahend ja vabaduse sümbol.“

Elu Marss toimub sel pühapäeval, 30. augustil Tallinnas. Rongkäik algab kell 15 Viru väravate juurest. Rongkäigule järgneb kontsert Vabaduse väljakul kell 16.

UU

Sündimata laste kaitseks toimub pühapäeval Elu Marss. Tule ja osale koos pere või sõpradega!

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused