Helle-Moonika Helme: meie rahvas on omaenda riigijuhi poolt nimetatud haiguseks, meie lapsed on juba ette süüdi mõistetud ja kliimaravile määratud

Eesti,
©UU
Helle-Moonika Helme esitamas Händelit.

Riigikogu liige Helle-Moonika Helme kritiseerib teravalt president Kaljulaidi globaalsest kliimaideoloogiast kantud ütlust „Maailm põeb haigust nimega inimene, kes emiteerib CO2-te”.

Helle-Moonika Helme juhib tähelepanu selle hüsteeriale, kus Eesti puhas keskkond ja kolmanda maailma poolt toodetud saaste pannakse kokku ja selle kaudu sunnitakse meid tegema endile kahjulikke otsuseid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Nüüd on meie väikerahvas siin kauges maailmanurgas omaenda riigijuhi poolt nimetatud haiguseks, meie sündinud ja veel sündimata lapsed on juba ette süüdi mõistetud ja kliimaravile allutamiseks määratud ning meie püüdlused parema heaolu nimel mõttetuks kuulutatud,” kirjutab Helle-Moonika Helme Delfis.

Riigikogu saadik võtab terava kriitika alla maailma päästmise idee, mille nimel peaksime me ennast maha salgama ja kõigest loobuma. Nii kõlavad täiesti tõsiste inimeste suust jaburad mõtted, et laste sünnitamine koormab keskkonda, elektritootmine tuleb saaste pärast lõpetada, loomad tootvat samuti liiga palju süsihappegaasi ja “maavarad peavad jääma neile, kes tulevad siis, kui eestlased on kõik välja surnud või ära läinud.”

Helle-Moonika Helme ütleb, et kogu see idiootsus on juba nii igapäevaseks muutunud, et keegi ei näegi kollektiivse vabaduse loovutamist, vaid sellega noogutatakse kaasa – isegi lapsed on justkui õilsa idee eest välja aetud.

Eriti võigas aga oli tema sõnutsi see, kui president käis kliimavõitlustest rääkimas Ida-Virumaa kaevuritele, kelle elu jookseb põlevkivil põhineva elektritootmise lõpetamise järel kokku. “Sest kliimajuttu õhtul taldrikule ei pane ning suurt õnnetunnet, et see kõik toimub maailmapäästmise nimel, kauaks ei jätku,” lisab ta.

EKRE poliitik hoiatab elektritootmise piirangute eest: “Tegelikult hakkavad inimesed kohe kaks korda kõvemini häält tegema, kui nad ei saa enam oma nutitelefoni laadida, sest elektrit lihtsalt kõigile ei jätku.”

“Läänemaailm sõlmib kliimakokkuleppeid ja äritseb CO2-kvoodiga, hävitades nii oma rahvuslikud majandused. Tarbida tahavad kõik ikka vanamoodi edasi, mistõttu tootmine on pandud püsti hoopis Hiinas,” selgitab Helle-Moonika Helme.

Lõpetuseks ütleb ta, et kliima elab kõik üle, sest ta on vaba, seda ka uuest kliimaideoloogiast ja hoolimata sellest, et inimene ennast ära orjastab. “Kliimal on ükskõik ka sellest, kui eestlased või terve inimkondki tema päästmise nimel välja sureb,” võtab ta kokku.

Refereeritud Delfist

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused