Helle-Moonika Helme: oravad sundigu Läänemets tagasi astuma

Eesti,
©UU
Vene tank Narva jõe ääres – miks peab see agressori märk üldse Eestis olema?

Reformierakondlane Erik-Niiles Kross kirjutab sotsiaalmeedias, et talle on halin Narva tanki ümber täiesti mõistetamatu. „Eriti ogar on idee, et Narva linnale tuleks tanki kõrvaldamise eest mingisugust hüvitist pakkuda, maju ehitada või muud meelehead teha,“ kirjutab ta, lisades, et riik ei pea Narvale midagi andma, vaid Narva peab riiki tänama, kui tankist lahti saab.

Selle peale küsib EKRE poliitik Helle-Moonika Helme, et miks Kross ise haliseb selle tanki teemal? „Eerik-Niiles Krossi enda koalitsioonikaaslane tegi ettepaneku tanki eest meelehead pakkuda ju!“ viidates siseministrile ja sotside juhile Lauri Läänemetsale, kes on oma erakonnaga hetkel juhtumisi Reformierakonnaga ühes koalitsioonis.

Helme põrutab: „Eks tehke nüüd Läänemetsale ettepanek tagasi astuda, kui tema otsused ei meeldi, mitte ärge halage meedias! Endal on kremlimeelsed valitsuses, aga süüdistavad ei tea, keda.“

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused