Henn Põlluaas paljastab: härrassots Jevgeni Ossinovski on tegelikult kapinats

Eesti,
©UU
Fotol on fragment Ossinovski kabineti seinal olnud pildilt.

EKRE Riigikogu saadik Henn Põlluaas kirjutab sellest, mis tuli välja siis, kui rahvuskonservatiivid hakkasid üle vaatama sotside ruume, mis lähevad nüüd tugevasti kasvanud EKRE fraktsioonile.

“On paljastunud, et Sotsialdemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski, kes on järjekindlalt rünnanud EKRE-t alusetute natsisüüdistustega, võib tegelikult olla ise tõeline kapinats. Ja seda enda fraktsioonikaaslaste ja erakonna juhatuse teadmisel ja võimalik, et ka heakskiidul.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kinnitust andis sellele Riigikogus toimuv erakondade fraktsioonide ümberkolimine. Nimelt sai valimistel enda saadikute arvu kolmekordistanud EKRE endale SDE fraktsiooni ruumid, rahva toetuse kaotanud sotsid pidid aga ümber kolima oluliselt väiksematesse endise Vabaerakonna ruumidesse.

Suur oli aga EKRE fraktsiooni liikmete ja töötajate üllatus, kui sissekolimisel leidsime Ossinovski endise kabineti seinalt veel ära viimata graafilise lehe, mille keskel ilutseb silmatorkavalt haakrist. Üsna jahmatav motiiv, ükskõik millise erakonna esimehe kabineti seinal, kas pole?

See näitab aga ei midagi muud kui sotside enneolematut kahepalgelisust. Püüdes fabritseerida ja provotseerida EKRE-suunalisi rünnakuid olematu natsiseotuse asjus, kaunistas sotside liider samaaegselt enda kabinetti svastikaga.

See näitab, et tegelikult idealiseerib ta hoopis ise Adolf Hitlerit ja fašismi ning ihkab tõelise internatsionalistina totalitaristlikku režiimi. On ju sotside ihaletav ühiskond, kus nemad määravad sallivuse sildi all väärtussüsteemi ja selle, mis on lubatud või keelatud, pesuehtne totalitaarrežiim.

Kuna natsisümbol oli sotside fraktsioonis ja nende esimehe kabineti seinal täiesti avalikult ja kesksel kohal, siis pole lihtsalt võimalik, et mitte ükski sots seda aastate jooksul ei märganud. See oli nende ühine saladus. Küllap itsitasid nad haakristi all oma jaburaid EKRE-vastaseid natsisüüdistusi ja sildistamisi sepitsedes vandeseltslaslikult pihku ja lootsid, et ega nad vahele ei jää.

Aga võta näpust! Paraku jäeti piltide ümberkolimine kõige viimaseks ja sotside kauahoitud suur saladus tuli ilmseks. Mis siin aga imestada, pärinevad ju natside ja sotside ideoloogia ühest ja samast allikast, olles ühe jõe kaks haru.”

Toimetus lisab, et sotsid “pärandasid” EKRE-le ka stendile jäetud pisikese vikerkaarelipu, mis sinna päris kindlasti ei jää.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused