Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henn Põlluaas: sellel on tagajärjed, kui riigijuhtimises puudub täielikult tasakaalustav konservatiivne suund

10.03.2023
Henn Põlluaas
© UU

EKRE aseesimees ja Riigikogu fraktsiooni juht Henn Põlluaas ütles sündiva valitsuskoalitsiooni kohta Postimehele, et selline koosseis saab olema esimene täisliberaalne valitsus Eestis.

„Arvan, et valijad ei kujuta ettegi ega ole selle peale mõelnud, milliseid tagajärgi toob kaasa see, kui riigijuhtimises puudub täielikult tasakaalustav konservatiivne suund. Kindlasti hakkame kohe nägema eri äärmusliberaalsete suundumuste jõulist elluviimist, sealhulgas vihakõne seaduse vastuvõtmist, mis tähendab ju tsensuuri ja nende inimeste suukorvistamist, kes liberaalse agendaga nõus ei ole. Ja ka seda, et majanduslangus, inimeste vaesumine ja ettevõtete pankrotistumine jätkub, sest Reformierakond on keeldunud meie majandust aitama ja toetama, see aga vähendab majanduse konkurentsivõimet ja viib katastroofiliste tagajärgedeni,“ rääkis Põlluaas.

Samas ei usus Põlluaas, et loodav valitsus neli aastat püsib: „Ükski valitsus ei ole meil neli aastat kestnud. Kõigis Reformierakonna valitsustes on nad oma koalitsioonipartneritele varem või hiljem noa selga löönud. See on lihtne reegel. Võib-olla kaht aastat ennustaks neile.“

 

Allikas: Postimees