Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henn Põlluaas: tuleb kirjutada raamat ”Isamaa – bolševike teine tulemine”

05.09.2021
Henn Põlluaas

Lugedes Eesti Päevalehest Isamaa pikaajalise liikme Ott Kaldma raevukat, viha pritsivat, bolševistlikult räuskavat, valetavat, täielikult reaalsusest irduvat ja paranoilist paskvilli rahvuskonservatiivide suunal, tabas Riigikogu EKRE fraktsiooni esimeest Henn Põlluaasa mõte, et ehk peaks ta oma 2019. aastal ilmunud raamatule ”Sotsid – Interrinde teine tulemine”, kirjutama II osa ”Isamaa – bolševike teine tulemine”.

„Selle Isamaa ”poliitiku” somnabuulne sonimine on niivõrd haige ja jabur, et mingit sisulist vahet neil enam ei ole,“ kommenteeris Põlluaas. „Nii retoorika, stiil kui propagandavõtted on üks-ühele bolševikelt ja ka sotsidelt üle ja silmnähtavalt ka omaks võetud.“

„Kurb on näha Isamaa sellist drastilist allakäiku, kuigi selgeid märke sellest on olnud ju pikalt. Isamaa rahvuskonservatiivsus on juba ammu säilinud vaid retoorikas, lõviosa nende tegudest on ka ilma nende äärmusvasakliberaalse “paremtiivatagi” sellega kahjuks risti vastupidised,“ lisas EKRE poliitik.

Isamaa liige Ott Kaldma hakkas muu hulgas kinni Jaak Valge hiljutisest arvamusloost ebaõnnestunud desovetiseerimisest Eestis.

Sealt rullus lahti tõeline demagoogiline bolševistlik paskvill EKRE suunas, mille tsiteerimine oleks liigne.