Henn Põlluaasa uus raamat kisub sotsidelt maskid maha

Eesti,
©Teet Malsroos/Õhtuleht
Henn Põlluaas paljastab rahvusriigi vaenlasi igal võimalusel.

EKRE saadik Riigikogus Henn Põlluaas esitleb 25. veebruaril kell 16 Viru Keskuse Rahva Raamatus trükivärsket ja paljastavat raamatut “Sotsid. Interrinde teine tulemine”.

Henn Põlluaas ise ütleb, et sotside tunnuslilledega kaanekujundus ehk kolm närtsinud roosi lumel viitavad sellele, kuidas punase ideoloogiaga käib alati kaasas surm. Raamatu sisu aga paljastab paljusid asju sotside kohta, millest inimesed ei teagi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti Sotsiaaldemokraatlik Partei, kuulub Euroopa Sotsialistide Parteisse (Party of the European Socialists) ja Sotsialistlikku Internatsionaali (Socialist International). “Modernset sotsiaaldemokraatiat, millisena identifitseerib end SDE, iseloomustab sotsiaalse õigluse, demokraatia ja ühiskondlike väärtuste jõuline ümberdefineerimine neomarksistlikus ja vasakliberaalses vaimus. Nende tegevuses puudub ühiskonda liitev ja tugevdav mõõde,” hoiatab autor. Sotside vaenulikkust Eesti vastu iseloomustab hästi nende juhi Jevgeni Ossinovski väide, et rahvusriik olevat “ebainimlik ja ohtlik düstoopia”.

“Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda on kogunenud seltskond, kellest paljude suhtumine ja eesmärgid on varjamatult Eesti-vaenulikud. Sellest kõneleb näiteks 2012. aastal toimunud ühinemine estofoobse ja Kremli-meelse Vene Erakonnaga Eestis (VEE), kes oma hoiakutest mingit saladust ei teinud,” paljastatakse raamatus. Seda fakti üritavad sotsida igati varjata, sellele puuduvad viited isegi nende kodulehe erakonna ajaloole pühendatud osas.

Raamatus jutustatakse sotside osalusest korruptsioonis ja petusüsteemides, homoühingute toetamisest maksumaksja rahaga, sallivusrünnakutest ühiskonna ja eriti EKRE vastu, SDE vastandumisest rahvusriiklusele ja põhiseaduslikule korrale, nende rollist kooseluseaduse läbisurumises ja vihakõnede kriminaliseerimise korraldamises, sotside toetusest massiimmigratsioonile, rändepakti läbisurumisest ja muust nende marksistlikust ideoloogiatööst.

Henn Põlluaas toob välja ka konkreetsed inimesed ja konkreetsed juhtumid, annab viiteid ja meenutab oma isiklikke kogemusi kokkupuudetes sotsidega. Seega on tegu täieliku eestluse hauakaevajate paljastusköitega, mille kaante vahelt tormavad lugejale otse näkku Punakaardi surmapolgud. Kindlasti paneb raamat eesti rahva ka valimistepäeval sotside kandidaadi numbri asemel rahvuskonservatiivi oma kirjutama!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused