Homoaktivist Reimo Mets õhutab sotsiaalmeedias otsest viha: EKRE hakkavat geisid hukkama

Eesti,
©Madis Veltman/Ekspress Meedia
Perekaitsja Varro Vooglaid ja homoaktivist Reimo Mets teles.

26. novembril postitas Reimo Mets sotsiaalmeedias provokatiivse avalduse, milles väidab, et demokraatlikult valitud parlamendierakond EKRE hakkavat võimule saades LGBT kogukonda avalikult hukkama.

“Ma olen siiralt veendunud, et kui EKRE tegelased võimule saavad, siis LGBT kogukond pannakse esimesena seinaäärde ja lastakse maha – kristalliöö, pärtliöö jms ööd on ajaloost piisavad tõestused sellest, mida matsimass on oma õigluse nime all kurja teinud maailmas,” väidab vihaõhutaja Mets.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas vähemustele on nüüd antud õigus ühiskonda vihale ajada, pildudes väljamõeldud arvamusi, mis kunagi kuskilt kinnitust ei leia? Tegu on juba väga räigete süüdistustega, millistest on seni hoidunud isegi kõik EKRE poliitilised vastased – ebarealistlike massihukkamiste prognoosimine poliitiliselt jõu poolt, kes pole kunagi sellisteks süüdistusteks põhjust andnud, on kriminaalselt karistatav vihaõhutamine.

Geide avalikku hukkamist on tänases maailmas teinud vaid Taliban, Islamiriik ja Boko Haram, kelle siiajõudmist massirände kaudu EKRE üritabki takistada – ja üks haige inimene hakkab verejanu külge pookima rahvusmeelsele ja tugevat eesti peret toetavale parlamendierakonnale, mõtlemata sellele, et Eestisse rändepaktiga jõudvad äärmusmoslemid just temasuguseid katustelt alla loobivadki!

Mets tunnustab natsionalistidele kuklalaske lubanud provokaator Tarandit – sedasama meest, kes tahaks ise hukkaja olla! Samas väljendab ta meeletut soovi vihakõneseadus ellu rakendada – tegu oleks igati repressiivse sammuga ja kes siis nüüd kristalli- ja pärtliöid korraldada soovib? Ehk tahab just Reimo Mets näha seina äärde rivistatud rahvuskonservatiive, kuulda püssipauke ja haista verd?

Kogu see vihaõhutuslik pöördumine on niivõrd rumal, et pole mõtetki haige inimese luulude pärast kuhugi süüdistusega pöörduda. Kuigi võiks – sest vasakliberaalsed inkvisiitorid on selle haiglase mõtteavalduse peale kestvad kiiduavaldused korraldanud. Aga Eesti õigus(etus)riigis polegi mõtet Metsadega justiitssüsteemis vaielda – nemad on “omad”, rahvusmeelsed aga on võõrad.

Objektiiv jagab lahkelt ka Metsale aplodeerijate nimesid: “Tähelepanuväärselt on Metsa postituse siinse repliigi avaldamise hetke seisuga meeldivaks märkinud ja sellele seega omapoolset toetust väljendanud kokku 82 inimest, kelle hulka kuuluvad teiste seas EPL-i ajakirjanik Krister Paris, moekunstnikud Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo, Saksamaal elav ajakirjanik Aino Siebert, Keskerakonna endine peasekretär ja endine riigikogu liige Priit Toobal, muusik Vaido Neigaus, filmimees Rain Tolk, üks kooseluseaduse eelnõu väljatöötajatest, justiitsministeeriumi eraõiguse talituse nõunik Andra Olm, Metsa abil kohtu kaudu oma “homoabielu” Eestis kehtivaks abieluks tunnistamist nõudnud Ats Joorits, Pädaste mõisa üks omanikke Martin Breuer, Erik-Niiles Krossi abikaasa Mary Jordan, sotside meediajuht Andri Maimets, Rahvusraamatukogu endine juhatja ning endine Tallinna ja Võru linnapea Ivi Eenmaa ning hiljuti USA-st surrogaatemaduse teel endale lapsed hankinud ShiShi üks omanikke Mart Haber.”

Allikas: Objektiiv

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused