Hunt hunti ei murra – Jüri Ratas kaitseb protestijale maasturiga otsa sõitnud riigikogulast

Rubriik Eesti On
- Updated
©Uued Uudised
Mihhail Korb ja Igor Kravtšenko

Ei ole mõtet oodata eetilisi tegusid erakonnast, mis läks otse kriminaalsüüdistusest kohe võimu juurde tagasi – jutt käib Keskerakonnast, kus arvatakse, et lause “võttis poliitilise vastutuse” on kõikidest pattudest vabastav indulgents ehk patukustutuskiri.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas mõistis hukka Igor Kravtšenko otsasõidu protestijale, kuid ei pea vajalikuks erakonnakaaslase lahkumist riigikogust, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“See on kahetsusväärne juhtum. Liikluses tuleb alati lähtuda sellest, et jalakäija on nõrgem osapool. Igor Kravtšenko on oma käitumist kahetsenud ja mulle teadaolevalt üritanud võtta ka kontakti kodanikuga ja vabandada.”

Täiesti kohatu on jutt liiklussituatsioonist ja nõrgemast poolest. Jutt käib auto liikumisest parklas ning ette jäänud inimesed teadlikust ja tahtlikust müksamisest, mis võinuks kaasa tuua raskemaid tagajärgi.

ERR-i täpsustavale küsimusele, kas tahtlik otsasõit pole piisav põhjus, et erakond nõuaks Kravtšenko riigikogust lahkumist, vastas Ratas, et “Kravtšenko on oma käitumist kahetsenud”.

Kas ta ikka kahetses? Millal jõudis Kravtšenko meelt muuta, kui ta ühel hetkel sõitis teadlikult inimesele otsa? Pigem kahetseb saadik seda, et ta nii avalikult oma matslikkuse ja jõhkrusega vahele jäi.

Keskerakonnast ei paista vähimalgi määral soovi puhastuda korruptiivse erakonna mainest, vaid jätkub eneseõigustamine, mida juhib Jüri Ratas isiklikult. Mees, kellest tahetakse väidetavalt riigipead vorpida.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused